SEO

Cennik pozycjonowania stron w Google

UWAGA: Podane niżej ceny pozycjonowania stron w opcji "stała opieka" obowiązują gdy wybrane / zadane frazy na pozycji Top 1-10 w Google ( pierwsza zakładka wyszukiwania ). Pozycja 6 - 10 płatna jest 60% n/w cen w opcji "stała opieka". Nie jest to typowy abonament, płacisz tylko gdy masz zadaną frazę w Top 1-10. Opcja pozycjonowania jednorazowego omówiona jest szczegółowo dalej.


pozycjonowanie google abonament

Opcja "stała opieka" cena za 1 frazę od 80zł do 140zł/m-c ( 140zł gdy tylko 1 fraza )

...płatna po dotarciu frazy do Top 6 - 10...1 - 5, czas ok. 7-8 tyg na dotarcie ( jeśli twoja www ma mniej niż 1/2 roku czas może się wydłużyć ) powyższy cennik pozycjonowania tyczy się pozycji strony w Top 1 - 5 w Google , pozycja 6 - 10 płatna jest 60% w/w cen! Cena 140zł dotyczy klienta który wybrał tylko jedną frazę.


pozycjonowanie google jednorazowe

Opcja płacę jednorazowo cena od 1 frazy 280zł

Płatna po dotarciu frazy do Top 6 - 10...1 - 5 ...polecam gdy fraza jest mało konkurencyjna (w tej opcji nie ma stałej opieki z mojej strony) cel pobyt w TOP 1-5 jak najdłużej ale gdy inna www podejmie walkę o pozycję strona może / nie musi.. spaść?! Inaczej strona dotrze do Top 1-5 Google ale gdy to zrobi moja opieka się kończy.


Cennik pozycjonowania gdy wybrałeś 1 frazę.

 

 cennik pozycjonowanie 1 frazy


Cennik pozycjonowania gdy wybrałeś więcej fraz

cennik pozycjonowania 2-3 fraz


 

UWAGA: cennik pozycjonowanie fraz na rynki zagraniczne czyli np. pozycjonowanie w Google uk jest ustalany tutaj.

pozycjonowanie-google-uk


Etapy pozycjonowania strony warto przeczytać

1. ETAP " WSTĘP " po otrzymaniu wymaganych loginów i haseł do FTP i paneli admin stron opartych o jakiś silnik www zaczynam swoją pracę. Jeśli www nie jest zoptymalizowana co często ma miejsce muszę to zrobić gdyż nie ma takiej opcji, że strona bez optymalizacji dobrze się pozycjonuje w Google. Najlepszym dowodem na to, że strona nie jest zoptymalizowana jest fakt, że www od 12mc w sieci nadal jest bardzo daleko w wynikach wyszukiwania.


Jest to dość oględne wyjaśnienie, postaram się to przybliżyć dając przykład:- Www zoptymalizowana ale bez pozycjonowania powoli wspina się w Google by ostatecznie uplasować się w Top 20-30 mowa tu o okresie ok 12mc.  Www bez optymalizacji nadal tkwi tam gdzie była poza Top 30 bez względu na jej staż w sieci. DLATEGO za optymalizację www oczekuję 200zł na początku współpracy. Często w sieci klienci oczekują pozycjonowania i będą płacić tylko za wyniki! Problem polega na tym, że nikt nie lubi pracować za darmo i ja także. Klient uważa że optymalizacja wchodzi w koszt pozycjonowania na które się zgodził ale ja nie mogę się na to zgodzić! Powód jest prosty, pozycjonowanie trwa 3-8 tyg do zadowalających czy widocznych wyników, ( optymalizacja 1-2 dni ) a mój klient nagle przestał odpisywać na maile, zerwał kontakt. Podsumowując, klient ma optymalizacje za darmo czyli zoptymalizowałem jego www za free.


Optymalizacja to m.in. KOMPRESJA wszystkich plików które można kompresować ( .css, .js, .html. i obrazków ) co skutkuje zmniejszeniem wagi strony, a Google uwielbia lekkie strony! Zdaniem Herberta Knibiehly’ego, wiceprezesa ds.marketingu z Twenga Solutions osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google powinno zacząć się od poprawienia i zoptymalizowania wszystkich elementów na stronie!!!


2. ETAP " NIEŚMIAŁEJ WSPINACZKI " to etap polegający na tym, że skoro coś robię z zadanymi frazami i coś dłubie w kodzie HTML to robię to by strona www ruszyła z miejsca w górę z pozycji w jakiej ją zastałem na początku. Dlatego ważne jest by pozycja początkowa była znana i ustalona przez klienta i był jej świadomy....i tu rodzi się problem bo to nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Ustaloną pozycje pod zadaną frazę klient może sam sprawdzić przed swoim monitorem komputera poprzez wpisanie frazy w pasek wyszukiwarki Google i kliknięciu " ENTER " , a następnie żmudnym wgapianiu się w wyświetlone wyniki strona po stronie by wreszcie ujrzeć ten upragniony adres URL ( metoda 1) Ustaloną pozycje pod zadaną frazę klient może sam sprawdzić przed swoim monitorem komputera poprzez wpisanie frazy w tzw button " dodaj filtr " mowa tu o panelu GWT obecnie Search Console Ustaloną pozycje pod zadaną frazę klient może sam sprawdzić przed swoim monitorem komputera poprzez wpisanie frazy w inne dostępne w sieci narzędzia do monitorowania fraz np. seostation.plPo co tyle o tym piszę? Bo gdy na skutek moje pracy (jak dotąd za free, poza optymalizacją) strona zmieni pozycję o 50% drogi ( przykład na dzień startu jest w Top 60 w Google zatem gdy znajdzie się w Top 30 oczekuje ZALICZKI ) w takiej kwocie jaka została ustalona co do frazy/fraz (80zł lub innej). Zaliczka jest zapłatą za moją podjętą pracę którą wykonałem do pewnego etapu by uwiarygodnić swoją skuteczność w pozycjonowaniu, a która jest potwierdzona wzrostem pozycji witryny w górę! W opcji jednorazowej zaliczka również jest wymagana 1/2 ustalonej płatności gdy fraza pokonała 1/2 drogi od pozycji z dnia startu pozycjonowania. UWAGA: W przypadku witryn które wyciągam z filtra Google lub innych tego typu ciężkich przypadków i ich pozycja jest nieustalona ( po prostu ich nie ma) zaliczki oczekuję gdy strona pojawi się na 5 stronie wyszukiwania średnio 40-50 pozycja).


3. ETAP ” FINAŁ ” po otrzymaniu zaliczki kontynuuje moją pracę by witryna dotarła do Top 1-5 w Google. Wszelkie umowy podpisane z firmami czy klientami indywidualnymi nie zwalniają mnie z tego systemu opisanego wyżej bo to jest dla mnie bezpieczne. Pozwala mi to na uniknięcie tzw. powszechnie stosowanych ”opóźnionych płatności". Nie wystawiam F/V!


Bądź w kontakcie

 

Tweet: Pozycjonowanie w Google. Optymalizacja stron internetowych. http://bit.ly/1UUzkym

Bezbolesne przejście z http na https zamów teraz!

pozycjonowanie www przejście z http na https

Od stycznia 2017 Google ostrzega witryny o zaawansowanych formularzach logowania, płatnościach online itp o konieczności przejścia na protokół HTTPS. Brak tego protokołu powoduje wyświetlanie monitu o niebezpieczeństwie, możliwości przejęcia loginów, haseł, pinów, kodów itd.

Wzrost pozycji frazy

pozycjonowanie google wzrost

nie odbieram numerów zastrzeżonych

Zanim zadzwonisz

pozycjonowanie Google pytania

UWAGA: Zanim zadzwonisz zapoznaj się z cenami i warunkami pozycjonowania fraz to ułatwi nam rozmowę, gdyż dowiesz się już czegoś o tym, a Twoje pytania staną się sprecyzowane. Jeśli zadzwoniłeś nie proś mnie bym zapisał na kartce URL Twojej www po prostu podaj URL swojej strony przez kontakt e-mail!

Optymalizacja stron

 pozycjonowanie google wspiecie

optymalizacja stron www

"Wkładam Twoją stronę internetową w "imadło SEO" i zaciskam jego szczęki tak by się skurczyła, ale skurczyła dla robotów Google, a pozostała bez zmian dla oka ludzkiego."

seopst

"Reguluje" strony www

pozycjonowanie google optymalizacja

...bo wymagają regulacji po grafikach, programistach webmasterach na których konta trafiło wynagrodzenie za postawienie www. Oni zwykle zrobili to dla Twojego oka..NIE dla oka Google!

Na Topie Google

pozycjonowanie google zwyzka fraz

przestań wydawać na reklamę, zacznij wydawać na pozycjonowanie swojego serwisu www!

Ilość zainteresowanych

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.