SEO

Cennik pozycjonowania na Google .uk i Google .com

Wszystkie warunki i wymagania pozycjonowania na Google .uk i Google .com są identyczne jak w podstronie CENNIK SEO zmiany mamy w cenach.

 UWAGA: Podane niżej ceny pozycjonowania stron obowiązują tylko gdy wybrane / zadane frazy, SĄ na pozycji Top 1-10 w Google ( pierwsza zakładka wyszukiwania ).

 pozycjonowanie google com


 

pozycjonowanie google jednorazowe

Opcja płacę jednorazowo cena od 1 frazy 400zł

Płatna po dotarciu frazy do Top 6 - 10...1 - 5 ...polecam gdy fraza jest mało konkurencyjna (w tej opcji nie ma stałej opieki z mojej strony) cel pobyt w TOP 1-5 jak najdłużej ale gdy inna www podejmie walkę o pozycję strona może / nie musi.. spaść?! Inaczej strona dotrze do Top 1-5 Google ale gdy to zrobi moja opieka się kończy.

 

pozycjonowanie google abonament

Opcja stała opieka cena od 1 frazy od 140zł do 180zł/mc (gdy tylko 1 fraza)

Płatna po dotarciu frazy do Top 6 - 10...1 - 5,czas ok. 7-8 tyg na dotarcie ( jeśli twoja www ma mniej niż 1/2 roku czas może się wydłużyć ) powyższy cennik pozycjonowania tyczy się pozycji strony w Top 1 - 5 w Google , pozycja 6 - 10 płatna jest 60% w/w cen! Cena 180zł dotyczy klienta który wybrał tylko jedną frazę.


 

pozycjonowanie google pozycje 

Pozycja Top 6-10 cena

Powyższy cennik pozycjonowania tyczy się pozycji strony w Top 1 - 5 w Google , pozycja 6 - 10 płatna jest 60% w/w cen!

Bezbolesne przejście z http na https zamów teraz!

pozycjonowanie www przejście z http na https

Od stycznia 2017 Google ostrzega witryny o zaawansowanych formularzach logowania, płatnościach online itp o konieczności przejścia na protokół HTTPS. Brak tego protokołu powoduje wyświetlanie monitu o niebezpieczeństwie, możliwości przejęcia loginów, haseł, pinów, kodów itd.

nie odbieram numerów zastrzeżonych