SEO

Pozycjonowanie w Google. Informacje dla klienta.

pozycjonowanie google umowa

Informacje

Umowa na pozycjonowanie strony w Google.

Jeśli strona pozycjonowana jest równolegle przez kogoś innego nie gwarantuje dotarcia do Top 5 w Google. Jeśli miałeś w przeszłości problemy z filtrem nałożonym przez Google lub inne kłopoty tego typu powiadom mnie o tym. Posiadam wzór umowy na pozycjonowanie w Google możesz go zobaczyć po wymianie wiadomości e-mail. Nie wystawiam F/V!


 

pozycjonowanie google faktura

To co potrzebuję by zacząć pozycjonowanie strony w Google

Potrzebne: – fraza / y kluczowa… ( przemyślana tak byś nie zmieni jej po tygodniu.) – dostęp do serwera – dostęp do panelu administracyjnego ( jeśli jest ) czyli adres hosta, login, hasło. Pozycjonowanie w Google i Bing. Czas 7-8 tygodni ( jeśli wybrana fraza ma do czynienia z silną walką konkurencji aby osiągnąć szczyt Top 5 w Google czas dojścia szacuje się indywidualnie. )


Częste pytania

Ile potrwa pozycjonowanie nowej strony?

Jeśli Twoja strona jest nowa w sensie kupiłeś dopiero domenę pozycjonowanie w moim wydaniu może trwać 2-6 mc. Sama widoczność nowej domeny to ok. 7 dni


Ile potrwa pozycjonowanie strony z rocznym stażem w sieci lub starszej?

Pozycjonowanie do Top 5 w Google takiej strony po optymalizacji może zamknąć się w 4-8 tyg lub krócej. Gdy frazy są mocno konkurencyjne pozycjonowanie będzie trudniejsze i wolniejsze.


Ile potrwa pozycjonowanie strony z problemami ( przed lub po wyciągnięciu z filtra od Google)?

Jeśli Twoja witryna została zaatakowana przez hakera np. nadpisywanie linków bądź dostała filtr od Google za nie tematyczne linki pozycjonowanie może trwać 3-6mc lub dłużej.


Bądź w kontakcie


 

Moi klienci

 • index-1_img09.jpg
 • index-1_img10.jpg
 • index-1_img11.jpg
 • index-1_img12.jpg
 • index-1_img13.jpg
 • index-1_img14.jpg
 • index-1_img15.jpg
 • index-1_img16.jpg
 • index-1_img17.jpg
 • index-1_img18.jpg
 • index-1_img19.jpg
 • index-1_img20.jpg
 • index-1_img21.jpg
 • index-1_img22.jpg
 • index-1_img23.jpg
 • index-1_img24.jpg
 • index-1_img25.jpg
 • index-1_img26.jpg

 

Tweet: Pozycjonowanie w Google. Optymalizacja stron internetowych. http://bit.ly/1UUzkym

Bezbolesne przejście z http na https zamów teraz!

pozycjonowanie www przejście z http na https

Od stycznia 2017 Google ostrzega witryny o zaawansowanych formularzach logowania, płatnościach online itp o konieczności przejścia na protokół HTTPS. Brak tego protokołu powoduje wyświetlanie monitu o niebezpieczeństwie, możliwości przejęcia loginów, haseł, pinów, kodów itd.

Wzrost pozycji frazy

pozycjonowanie google wzrost

RSS Google TECH

nie odbieram numerów zastrzeżonych

Zanim zadzwonisz

pozycjonowanie Google pytania

UWAGA: Zanim zadzwonisz zapoznaj się z cenami i warunkami pozycjonowania fraz to ułatwi nam rozmowę, gdyż dowiesz się już czegoś o tym, a Twoje pytania staną się sprecyzowane. Jeśli zadzwoniłeś nie proś mnie bym zapisał na kartce URL Twojej www po prostu podaj URL swojej strony przez kontakt e-mail!

Optymalizacja stron

 pozycjonowanie google wspiecie

optymalizacja stron www

"Wkładam Twoją stronę internetową w "imadło SEO" i zaciskam jego szczęki tak by się skurczyła, ale skurczyła dla robotów Google, a pozostała bez zmian dla oka ludzkiego."

seopst

"Reguluje" strony www

pozycjonowanie google optymalizacja

...bo wymagają regulacji po grafikach, programistach webmasterach na których konta trafiło wynagrodzenie za postawienie www. Oni zwykle zrobili to dla Twojego oka..NIE dla oka Google!

Na Topie Google

pozycjonowanie google zwyzka fraz

przestań wydawać na reklamę, zacznij wydawać na pozycjonowanie swojego serwisu www!

Rodzaje i ceny usług SEO

pozycjonowanie google pytania

Możesz wybrać 1 frazę do pozycjonowania lub kilka

Możesz wybrać opcję pozycjonowania tej frazy / fraz jako usługa jednorazowa lub stała opieka. Ten temat jest bardziej rozwinięty dalej i w zakładce cennik seo

Pozycjonowanie opcja jednorazowa

pozycjonowanie google opcje

280 zł od 1 frazy - polecam gdy fraza jest mało konkurencyjna (w tej opcji nie ma stałej opieki z mojej strony)cel pobyt w TOP 1-5 jak najdłużej ale gdy inna www podejmie walkę o pozycję strona może / nie musi spaść?! Inaczej strona dotrze do Top 1-5 ale gdy to zrobi moja „ opieka „ się kończy.

Pozycjonowanie opcja stała opieka

pozycjonowanie google opcje

od 80 zł do 140zł od 1 frazy - polecam gdy fraza jest mocno konkurencyjna ( w tej opcji są stałe działania z mojej strony o pozycje fraz ) cel pobyt w TOP 1-5 jak najdłużej gdy inna www podejmie walkę o frazę moje reakcja jest natychmiastowa. Cena 140zł ma miejsce gdy klient wybrał tylko jedną frazę.