WIĘCEJ O S.E.O

Jak i gdzie dodać stronę do katalogu www?

Poniżej znajdziesz dwa katalogi stron internetowych do których dodanie Twojej www jest w pełni bezpieczne i nie grozi żadnym filtrem. Pozycjonuje w Google bezpiecznie gdyż nie stosuje/uprawiam farmy linków zatem nie grozi ci kara od Google. Nie używam żadnych katalogów (poza trzema) bo nie mam do nich zupełnie zaufania. Sam padłem ofiarą filtra od Google a winowajcą był tylko jeden spośród 5 katalogów stron z których skorzystałem. Ludzie którzy tworzyli Twoją stronę www najczęściej robią to bez przywiązywania wagi do jej pozycjonowania. To nie ich działka, więc przeważnie strona musi zostać poprawiona pod względem S.E.O. Skutecznie koryguję kod stron/zakładek by roboty wyszukiwarek sieciowych dobrze „się tam czuły”.

Możesz dodać stronę także do moich dwóch autorskich katalogów:

pozycjonowanie google katalog

interia.pl

PORADA: Sprawdź dokładnie kategorię w której dodajesz swoją stronę www. Wysłany sms nie jest w żaden sposób do odzyskania jeśli się pomylisz! Od połowy kwietnia 2015r. strony mające problemy z wyświetlaniem właściwym na urządzeniach mobilnych mogą spaść z wyników wyszukiwania Google. Z jakich wyników? Jeśli masz dobrze pozycjonowaną stronę www i jesteś w np. Top 3 Google ale twoja witryna ma problemy na urz. mobilnych inaczej nie jest responsywna to na komputerze nadal będziesz w Top 5 ale na urz. mobilnych możesz być poza Top 10 Google, mowa tu o wyszukiwaniu pod określoną tę samą frazę. Zamieszczone obok dwa linki prowadzą do moich katalogów, w jednym z nich możesz zaproponować kategorię jeśli jej nie widzisz.


Pozycjonowanie stron to działania webmastera służące wzrostowi pozycji strony www na zadaną  frazę lub wiele fraz, którą wpisujemy w wyszukiwarkę Google. Inaczej dla laików, właściciel zakładu hydraulicznego w Warszawie oczekuje że jego strona internetowa pokaże się w Google na pierwszej stronie wyświetlanej ( Top 1-10 ) po wpisaniu frazy ” hydraulik Warszawa „. Obecnie pozycjonowanie stron bywa bardziej skuteczne niż inwestowanie w reklamy uliczne lub dodawanie ogłoszeń do lokalnej prasy. Ilość wyszukiwań w Google ciągle rośnie, znaczna rzesza potencjalnych klientów szuka usług w sieci. Na ulicach pojawiły się pojazdy z naklejonym adresem strony internetowej! Kolejne pokolenia znajdą i chcą znajdywać interesujące ich usługi i treści w Google. To są fakty dlatego pozycjonowanie stron to skuteczny sposób na promocję Twojej firmy. Ten portal zajmuje się pozycjonowaniem stron i starałem się tu wszystko wyjaśnić, a jeśli masz pytania napisz do mnie.

 
 

Author: seopst

%d bloggers like this: