INFO

Informacje

Jeśli strona pozycjonowana jest równolegle przez kogoś innego nie gwarantuje dotarcia do Top 1 – 5 w Google, ..więcej nie podejmuje się pozycjonować stronę „w duecie”. Jeśli miałeś w przeszłości problemy z filtrem nałożonym przez Google lub inne kłopoty tego typu powiadom mnie o tym. Posiadam wzór umowy na pozycjonowanie w Google możesz go zobaczyć po wymianie wiadomości e-mail. Nie wystawiam F/V!


pozycjonowanie google post

To co potrzebuję by zacząć pozycjonowanie strony w Google

Potrzebne: – fraza / y kluczowa… ( przemyślana tak byś nie zmieni jej po tygodniu.) – dostęp do serwera – dostęp do panelu administracyjnego ( jeśli jest ) czyli adres hosta, login, hasło. Pozycjonowanie w Google i Bing. Czas 7-8 tygodni ( jeśli wybrana fraza ma do czynienia z silną walką konkurencji aby osiągnąć szczyt Top 5 w Google czas dojścia szacuje się indywidualnie. )


Częste pytania

Jak zacząć pozycjonowanie mojej www, co Pan potrzebuje?

Potrzebny dostęp do serwera / hostingu i do Panelu admin. www czyli loginy , hasła , ścieżki URL oraz podpisana i wysłana na e-mail umowa (umowa tylko opcja stała opieka)

Ile potrwa pozycjonowanie nowej strony?

Jeśli Twoja strona jest nowa w sensie kupiłeś dopiero domenę pozycjonowanie w moim wydaniu może trwać 2-6 mc. Sama widoczność nowej domeny to ok. 7 dni


Ile potrwa pozycjonowanie strony z rocznym stażem w sieci lub starszej?

Pozycjonowanie do Top 5 w Google takiej strony po optymalizacji może zamknąć się w 4-8 tyg lub krócej. Gdy frazy są mocno konkurencyjne pozycjonowanie będzie trudniejsze i wolniejsze.


Ile potrwa pozycjonowanie strony z problemami ( przed lub po wyciągnięciu z filtra od Google)?

Jeśli Twoja witryna została zaatakowana przez hakera np. nadpisywanie linków bądź dostała filtr od Google za nie tematyczne linki pozycjonowanie może trwać 3-6mc lub dłużej.


Czy podejmie się Pan stworzenia strony www?

Oczywiście projektuje strony www od „zera” pod pozycjonowanie, mam na myśli że znając zadane frazy do pozycjonowania buduje stronę www od początku skupiony na frazach, być może niewiele to wyjaśnia ale więcej nie mogę wytłumaczyć.


 
 

Author: seopst

%d bloggers like this: