pozycjonowanie stron top2

W sieci na portalach z ogłoszeniami często ktoś oczekuje pozycjonowania strony na ostatnią chwilę.

  • Przykład 1 gdy zaczynają się wakacje klient się "obudził" i chce pozycjonować stronę www z domkami letniskowymi.
  • Przykład 2 gdy zaczyna się nowy rok ktoś szybko chce pozycjonować usługi związane z rozliczeniem PIT.

Przykładów jest wiele i jeden wspólny błąd. POMYŚL o pozycjonowaniu swojej strony www minimum 3 m-c wcześniej niż faktycznie byś oczekiwał wyników. Pozycjonowanie stron to nie usługa na telefon realizowana 3 dni po Twoim zgłoszeniu.

Opcja pozycjonowania jednorazowego PL

Opcja pozycjonowania "stała opieka" PL

Opcja pozycjonowania jednorazowego zagranicznego

Opcja pozycjonowania "stała opieka" zagraniczna

Decyzja o pozycjonowaniu strony

Jeśli świadczysz usługi w sieci, prowadzisz biznes online prędzej czy później staniesz przed dylematem pozycjonować swoja stronę czy zostawić jak jest, jak było od chwili jej publikacji na serwerze. W decyzji może pomóc brak wzrostu sprzedaży artykułów czy usług które oferujesz. Z czasem zaczynasz śledzić konkurencję i wówczas gdy strona, portal konkurencyjnej firmy pomimo że powstała później od Twojej jest wyżej w wynikach wyszukiwania Google, to wyraźny sygnał by poszukać firmy czy freelancera zajmującego się pozycjonowaniem stron www. Często jest tak że gdy specjalista S.E.O weźmie Twoją stronę " pod lupę " okaże się jak wiele błędów tkwi w niej od początku powstania. Błędy ( błędy kodu ) mogą być skutecznym hamulcem do naturalnego pozycjonowania strony. Wynika to z prostego faktu, że Google promuje poprawnie skonstruowane strony, gdzie wszystkie atrybuty S.E.O są należycie wykorzystane, a nie jak to bywa opuszczone bądź nie dodane.

Wybór firmy S.E.O

Gdy już zdecydowałeś się na pozycjonowanie strony szukasz firmy pozycjonującej w sieci publikujesz zapytania, zamieszczasz ogłoszenia chcąc znaleźć tą właściwą. W wyborze sugeruje sprawdzić czy firmowa strona potencjalnego zleceniobiorcy prezentuje swoje wyniki pozycjonowania stron klientów. Czy może być coś bardziej wiarygodnego? Moje wyniki pozycjonowania www klientów opublikowałem na stronie bo chcę być wiarygodnym!

Opinie