pozycjonowanie stron top2

Optymalizacja strony www w moim wydaniu uwzględnia:

  • Dodanie do indeksacji w wyszukiwarce Google
  • Wygenerowanie sitemap (mapa strony) i publikacja jej na serwerze
  • Korekta atrybutów title / description / keywords z uwzględnieniem pozycjonowanych fraz
  • Korekta tagów H1, H2 itd ( często te tagi zawierają słowo „witamy” lub podobne bez znaczenia
  • Korekta adresów URL (linków) jeśli tego wymagają ( nie są przyjazne )
  • Kompresja wszystkich plików które na to pozwalają ( .css, .js, .html. i obrazków ) co skutkuje zmniejszeniem wagi strony, a Google uwielbia lekkie strony! Zdaniem Herberta Knibiehly’ego, wiceprezesa ds.marketingu z Twenga Solutions osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google powinno zacząć się od poprawienia i zoptymalizowania wszystkich elementów na stronie!!!
  • Modyfikacja pliku „htaccess”
  • inne działania S.E.O

Opcja pozycjonowania jednorazowego fraz krajowych

Opcja pozycjonowania "stała opieka" fraz krajowych

Opcja pozycjonowania jednorazowego fraz zagranicznych

Opcja pozycjonowania "stała opieka" fraz zagranicznych

Decyzja o pozycjonowaniu strony

Jeśli świadczysz usługi w sieci, prowadzisz biznes online prędzej czy później staniesz przed dylematem pozycjonować swoja stronę czy zostawić jak jest, jak było od chwili jej publikacji na serwerze. W decyzji może pomóc brak wzrostu sprzedaży artykułów czy usług które oferujesz. Z czasem zaczynasz śledzić konkurencję i wówczas gdy strona, portal konkurencyjnej firmy pomimo że powstała później od Twojej jest wyżej w wynikach wyszukiwania Google, to wyraźny sygnał by poszukać firmy czy freelancera zajmującego się pozycjonowaniem stron www. Często jest tak że gdy specjalista S.E.O weźmie Twoją stronę " pod lupę " okaże się jak wiele błędów tkwi w niej od początku powstania. Błędy ( błędy kodu ) mogą być skutecznym hamulcem do naturalnego pozycjonowania strony. Wynika to z prostego faktu, że Google promuje poprawnie skonstruowane strony, gdzie wszystkie atrybuty S.E.O są należycie wykorzystane, a nie jak to bywa opuszczone bądź nie dodane.

Wybór firmy S.E.O

Gdy już zdecydowałeś się na pozycjonowanie strony szukasz firmy pozycjonującej w sieci publikujesz zapytania, zamieszczasz ogłoszenia chcąc znaleźć tą właściwą. W wyborze sugeruje sprawdzić czy firmowa strona potencjalnego zleceniobiorcy prezentuje swoje wyniki pozycjonowania stron klientów. Czy może być coś bardziej wiarygodnego? Moje wyniki pozycjonowania www klientów opublikowałem na stronie bo chcę być wiarygodnym!

Opinie

Poproś o oddzwonienie

Poproś o oddzwonienie Jeśli jesteś zainteresowana/y pozycjonowaniem strony www, podaj mi swój numer telefonu, a ja do ciebie zadzwonię! Tylko numery komórkowe krajowe. Zobacz moją politykę prywatności
Imię jest wymagana
Telefon jest wymagany
Dziękuję Ci. Mam twoją prośbę. Skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.