SEO

Pozycjonowanie stron, więcej o seo, ciekawostki.

pozycjonowanie google katalogi

Jak i gdzie dodać stronę do katalogu www?

Obok znajdziesz dwa katalogi stron do których dodanie Twojej www jest w pełni bezpieczne i nie grozi żadnym filtrem. Pozycjonuje w Google bezpiecznie zatem nie grozi ci filtr od Google. Nie używam żadnych katalogów (poza trzema) bo nie mam do nich zupełnie zaufania. Sam padłem ofiarą filtra od Google a winowajcą był tylko jeden spośród 5 katalogów stron z których skorzystałem. Ludzie którzy tworzyli Twoją stronę www najczęściej robią to bez przywiązywania wagi do jej pozycjonowania. To nie ich działka, więc przeważnie strona musi zostać poprawiona pod względem SEO. Skutecznie koryguję kod html stron/zakładek by roboty wyszukiwarek sieciowych dobrze "się tam czuły". Możesz dodać stronę także do moich dwóch autorskich katalogów:


Onet.pl

PORADA: Gdy dodajesz swoją www do któregoś z nich najlepiej skopiuj i wklej swój tytuł, opis, słowa kluczowe ze swojej strony internetowej. Są trzy katalogi stron w których warto dodać swoją www w PL onet.pl. Każdy z nich jest płatny ok. 11zł sms-em.Twoja www była pozycjonowana przez pseudo-pozycjonera? Masz problem ze stroną? Strona spadła z wyników wyszukiwania w Google? Wyciągam takie witryny z filtra stosując zrzeczenie się linków. Jeśli używałeś lub Twój webmaster używał SWL (być może nawet o tym nie wiesz), a Twoja strona nagle spadła znacznie w dół w rankingu pod wybraną frazę prawdopodobnie otrzymałeś częściowy filtr od Google. Masz dwa wyjścia: kontakt z właścicielem domeny/domen na których są te złe linki lub użycie narzędzia do zrzeczenia się linków. Procedura zrzeczenia jest obwarowana ostrzeżeniami dlatego jeśli nie czujesz się pewnie zleć to specjaliście.


Interia.pl

PORADA: Sprawdź dokładnie kategorię w której dodajesz swoją stronę www. Wysłany sms nie jest w żaden sposób do odzyskania jeśli się pomylisz! Od połowy kwietnia 2015r. strony mające problemy z wyświetlaniem właściwym na urządzeniach mobilnych mogą spaść z wyników wyszukiwania Google. Z jakich wyników? Jeśli masz dobrze pozycjonowaną stronę www i jesteś w np. Top 3 Google ale twoja witryna ma problemy na urz. mobilnych inaczej nie jest responsywna to na komputerze nadal będziesz w Top 5 ale na urz. mobilnych możesz być poza Top 10 Google, mowa tu o wyszukiwaniu pod określoną tę samą frazę. Zamieszczone obok dwa linki prowadzą do moich katalogów, w jednym z nich możesz zaproponować kategorię jeśli jej nie widzisz.


Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron to działania webmastera służące wzrostowi pozycji strony www na zadaną  frazę lub wiele fraz, którą wpisujemy w wyszukiwarkę Google. Inaczej dla laików, właściciel zakładu hydraulicznego w Warszawie oczekuje że jego strona internetowa pokaże się w Google na pierwszej stronie wyświetlanej ( Top 1-10 ) po wpisaniu frazy " hydraulik Warszawa ". Obecnie pozycjonowanie stron bywa bardziej skuteczne niż inwestowanie w reklamy uliczne lub dodawanie ogłoszeń do lokalnej prasy. Ilość wyszukiwań w Google ciągle rośnie, znaczna rzesza potencjalnych klientów szuka usług w sieci. Na ulicach pojawiły się pojazdy z naklejonym adresem strony internetowej! Kolejne pokolenia znajdą i chcą znajdywać interesujące ich usługi i treści w Google. To są fakty dlatego pozycjonowanie stron to skuteczny sposób na promocję Twojej firmy. Ten portal zajmuje się pozycjonowaniem stron i starałem się tu wszystko wyjaśnić, a jeśli masz pytania napisz do mnie.


Bądź w kontakcie

 

Tweet: Pozycjonowanie w Google. Optymalizacja stron internetowych. http://bit.ly/1UUzkym

Bezbolesne przejście z http na https zamów teraz!

pozycjonowanie www przejście z http na https

Od stycznia 2017 Google ostrzega witryny o zaawansowanych formularzach logowania, płatnościach online itp o konieczności przejścia na protokół HTTPS. Brak tego protokołu powoduje wyświetlanie monitu o niebezpieczeństwie, możliwości przejęcia loginów, haseł, pinów, kodów itd.

Wzrost pozycji frazy

pozycjonowanie google wzrost

RSS Google TECH

nie odbieram numerów zastrzeżonych

Wyszukaj frazę w Google

wyszukaj frazę w Google

Pozycjonowanie stron.. gdy wpiszesz w Google "coś tam" to na 1 stronie wyszukiwania ma widnieć strona www oferująca to "coś tam"

Optymalizacja stron

 pozycjonowanie google wspiecie

optymalizacja stron www

"Wkładam Twoją stronę internetową w "imadło SEO" i zaciskam jego szczęki tak by się skurczyła, ale skurczyła dla robotów Google, a pozostała bez zmian dla oka ludzkiego."

seopst

"Reguluje" strony www

pozycjonowanie google optymalizacja

...bo wymagają regulacji po grafikach, programistach webmasterach na których konta trafiło wynagrodzenie za postawienie www. Oni zwykle zrobili to dla Twojego oka..NIE dla oka Google!

Na Topie Google

pozycjonowanie google zwyzka fraz

przestań wydawać na reklamę, zacznij wydawać na pozycjonowanie swojego serwisu www!

Zacznij od optymalizacji

seo pozycjonowanie stron

Zdaniem Herberta Knibiehly’ego, wiceprezesa ds. marketingu z Twenga Solutions osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google powinno zacząć się od poprawienia i zoptymalizowania wszystkich elementów na stronie!!!

Rodzaje i ceny usług SEO

pozycjonowanie google pytania

Możesz wybrać 1 frazę do pozycjonowania lub kilka

Możesz wybrać opcję pozycjonowania tej frazy / fraz jako usługa jednorazowa lub stała opieka. Ten temat jest bardziej rozwinięty dalej i w zakładce cennik seo

Pozycjonowanie opcja jednorazowa

pozycjonowanie google opcje

280 zł od 1 frazy - polecam gdy fraza jest mało konkurencyjna (w tej opcji nie ma stałej opieki z mojej strony)cel pobyt w TOP 1-5 jak najdłużej ale gdy inna www podejmie walkę o pozycję strona może / nie musi spaść?! Inaczej strona dotrze do Top 1-5 ale gdy to zrobi moja „ opieka „ się kończy.

Pozycjonowanie opcja stała opieka

pozycjonowanie google opcje

od 80 zł do 140zł od 1 frazy - polecam gdy fraza jest mocno konkurencyjna ( w tej opcji są stałe działania z mojej strony o pozycje fraz ) cel pobyt w TOP 1-5 jak najdłużej gdy inna www podejmie walkę o frazę moje reakcja jest natychmiastowa. Cena 140zł ma miejsce gdy klient wybrał tylko jedną frazę.

Optymalizacja strony

pozycjonowanie google opcje

Dodanie do indeksacji w wyszukiwarce Google, Bing. Wygenerowanie sitemap (mapa strony), korekta atrybutów title / description / keywords z uwzględnieniem pozycjonowanych fraz, kompresja wszystkich możliwych plików "odchudzanie strony www", modyfikacja pliku .htaccess.

Audyt SEO

pozycjonowanie google audyt seo

Audyt SEO 100 zł od 1 domeny / strony / podstrony (wskazówki, sugestie, informacje co należy poprawić). Sprawdzenie pod kątem prawidłowego wyświetlania strony na urządzeniach moblinych. Ocena czy można przyspieszyć otwieranie strony w przeglądarkach.

Zrzeczenie się linków

pozycjonowanie google Zrzeczenie się linków

Jest to operacja robiona za pomocą specjalnego narzędzia udostępnionego przez Google. Działania te są obwarowane ostrzeżeniami, gdyż nieumiejętne użycie może zaszkodzić domenie. Cena 120zł.