KONTAKT

pozycjonowanie google g3

UWAGA: Zanim zadzwonisz zapoznaj się z cenami i warunkami pozycjonowania fraz to ułatwi nam rozmowę, gdyż dowiesz się już czegoś o tym, a Twoje pytania staną się sprecyzowane.  Jeśli zadzwoniłeś nie proś mnie bym zapisał na kartce URL Twojej www po prostu podaj URL swojej strony przez kontakt e-mail!

Ten formularz jest tak zredagowany, że ja szybko i rzeczowo ci odpowiem na Twoje zapytanie gdy Ty wypełnisz pola formularza. Ten formularz to „szybka piłka” . Możesz napisać do mnie tradycyjnego maila wówczas na Twoje pytanie odpowiem zapewne pytaniem więc po co tracić cenny czas?

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij

 


Pracuje 7 dni w tygodniu. (latem niekoniecznie)

Pracuje również w godz. nocnych
Można dzwonić w godz. 8oo – 20oo

Freelancer
@ seopst
Internet

Tel: +48 501 566 488
E-mail: info@pozycjonowanie-google.com
E-mail 2: seopst@gmail.com

Nie rezygnuj z moich usług jeśli na Twojego maila z pytaniem o cenę odesłałem cię do podstrony

CENNIK POZYCJONOWANIA

gdyż tam właśnie są podane ceny, zatem dlaczego mam pisać znowu to samo po raz enty, skoro jest to opublikowane i dostępne ?

Jeśli chcesz negocjować ceny śmiało pisz ale nie przesadzaj.

Gdy Twoje pytanie jest nietypowe, gdy na CENNIK S.E.O nie znalazłeś wyjaśnienia lub coś nie jest do końca jasne dla Ciebie chętnie odpowiem.

Pracuje sam, jestem freelancerem dlatego napisałem te parę zdań by zaoszczędzić sobie „telefonicznych wyjaśnień” często niezrozumiałych dla obu stron zwłaszcza gdy dzwonisz z samochodu.

Przeczytaj przed zapytaniem o pozycjonowanie

Zanim napiszesz do mnie z pytaniem o pozycjonowanie strony internetowej przeczytaj moje wyjaśnienie i prośby!

Co to jest pozycjonowanie strony?

Masz www którą opublikowałeś, ruszasz ze swoim biznesem w sieci zatem Twoja www powinna się pokazać na 1 stronie wyszukiwania (Top 1-10) Google po wpisaniu określonej frazy. To jest właśnie pozycjonowanie…

Co to jest fraza?

Fraza do pozycjonowania to niekoniecznie jedno słowo, kilka wyrazów np. „pozycjonowanie stron www” jest frazą lub „prawo jazdy Warszawa” jest frazą. Ja mam swój biznes Ty swój zatem to Ty dobrze wiesz jakie frazy wybrać do pozycjonowania by wzrosła sprzedaż usług czy towarów. A jeśli nie wiesz to zapytaj swoje otoczenie, krewnych co wpisali by w Google szukając Twoich towarów czy usług.

Nie pytaj mnie jaką frazę wybrać  gdyż ja pracuje na zasadzie klient ma pewność co do fraz, a moim zadaniem jest je pozycjonować w Google. ( nie znam się na wszystkich branżach ). Nie będę tracił czasu na analizę twojej strony pod katem ” jaką frazę wybrać ” i po mojej 30 min analizie i podpowiedzi Ty zamilkniesz gdyż doszedłeś do wniosku że ” ok frazy już znam ale zapytam jeszcze inną firmę „.

Nie pytaj o pozycjonowanie strony pisząc ” moja www jest prawie gotowa czy będzie zupełnie gotowa za 2-3 dni ” gdyż ja analizuje pod kątem pozycjonowania stabilne strony czyli ukończone. Zwróć się do mnie wtedy, gdy strona www będzie zupełnie gotowa i opublikowana.