SEO

Zanim napiszesz do mnie z pytaniem o pozycjonowanie strony internetowej przeczytaj moje wyjaśnienie i prośby!

Co to jest pozycjonowanie strony?

Masz www którą opublikowałeś, ruszasz ze swoim biznesem w sieci zatem Twoja www powinna się pokazać na 1 stronie wyszukiwania (Top 1-10) Google po wpisaniu określonej frazy.

Co to jest fraza?

Fraza do pozycjonowania to niekoniecznie jedno słowo, kilka wyrazów np. "pozycjonowanie stron www" jest frazą lub "prawo jazdy Warszawa" jest frazą. Ja mam swój biznes Ty swój zatem to Ty dobrze wiesz jakie frazy wybrać do pozycjonowania by wzrosła sprzedaż usług czy towarów. A jeśli nie wiesz to zapytaj swoje otoczenie, krewnych co wpisali by w Google szukając Twoich towarów czy usług.

Nie pytaj o to mnie gdyż ja pracuje na zasadzie klient ma pewność co do fraz, a moim zadaniem jest je pozycjonować w Google. Nie będę tracił czasu na analizę twojej strony pod katem " jaką frazę wybrać " i po mojej 30 min analizie i podpowiedzi Ty zamilkniesz gdyż doszedłeś do wniosku że " ok frazy już znam ale zapytam jeszcze inną firmę ".

Nie pytaj o pozycjonowanie strony pisząc " moja www jest prawie gotowa czy będzie zupełnie gotowa za 2-3 dni " gdyż ja analizuje pod kątem pozycjonowania stabilne strony czyli ukończone. Zwróć się do mnie wtedy, gdy strona www będzie zupełnie gotowa i opublikowana.

Nie rezygnuj z moich usług jeśli na Twojego maila z pytaniem o cenę odesłałem cię do podstrony

pozycjonowanie-google.com/ CENNIK POZYCJONOWANIA

gdyż tam właśnie są podane ceny, zatem dlaczego mam pisać znowu to samo po raz enty, skoro jest to opublikowane i dostępne ?

Jeśli chcesz negocjować ceny śmiało pisz ale nie przesadzaj.

Gdy Twoje pytanie jest nietypowe, gdy na CENNIK FAQ nie znalazłeś wyjaśnienia lub coś nie jest do końca jasne dla Ciebie chętnie odpowiem.

Pracuje sam, jestem freelancerem dlatego napisałem te parę zdań by zaoszczędzić sobie "telefonicznych wyjaśnień" często niezrozumiałych dla obu stron zwłaszcza gdy dzwonisz z samochodu.

przeczytaj przed zapytaniem

pozycjonowanie google katalogi

Jak i gdzie dodać stronę do katalogu www?

Obok znajdziesz dwa katalogi stron do których dodanie Twojej www jest w pełni bezpieczne i nie grozi żadnym filtrem. Pozycjonuje w Google bezpiecznie zatem nie grozi ci filtr od Google. Nie używam żadnych katalogów (poza trzema) bo nie mam do nich zupełnie zaufania. Sam padłem ofiarą filtra od Google a winowajcą był tylko jeden spośród 5 katalogów stron z których skorzystałem. Ludzie którzy tworzyli Twoją stronę www najczęściej robią to bez przywiązywania wagi do jej pozycjonowania. To nie ich działka, więc przeważnie strona musi zostać poprawiona pod względem SEO. Skutecznie koryguję kod html stron/zakładek by roboty wyszukiwarek sieciowych dobrze "się tam czuły". Możesz dodać stronę także do moich dwóch autorskich katalogów:


Onet.pl

PORADA: Gdy dodajesz swoją www do któregoś z nich najlepiej skopiuj i wklej swój tytuł, opis, słowa kluczowe ze swojej strony internetowej. Są trzy katalogi stron w których warto dodać swoją www w PL onet.pl. Każdy z nich jest płatny ok. 11zł sms-em.Twoja www była pozycjonowana przez pseudo-pozycjonera? Masz problem ze stroną? Strona spadła z wyników wyszukiwania w Google? Wyciągam takie witryny z filtra stosując zrzeczenie się linków. Jeśli używałeś lub Twój webmaster używał SWL (być może nawet o tym nie wiesz), a Twoja strona nagle spadła znacznie w dół w rankingu pod wybraną frazę prawdopodobnie otrzymałeś częściowy filtr od Google. Masz dwa wyjścia: kontakt z właścicielem domeny/domen na których są te złe linki lub użycie narzędzia do zrzeczenia się linków. Procedura zrzeczenia jest obwarowana ostrzeżeniami dlatego jeśli nie czujesz się pewnie zleć to specjaliście.


Interia.pl

PORADA: Sprawdź dokładnie kategorię w której dodajesz swoją stronę www. Wysłany sms nie jest w żaden sposób do odzyskania jeśli się pomylisz! Od połowy kwietnia 2015r. strony mające problemy z wyświetlaniem właściwym na urządzeniach mobilnych mogą spaść z wyników wyszukiwania Google. Z jakich wyników? Jeśli masz dobrze pozycjonowaną stronę www i jesteś w np. Top 3 Google ale twoja witryna ma problemy na urz. mobilnych inaczej nie jest responsywna to na komputerze nadal będziesz w Top 5 ale na urz. mobilnych możesz być poza Top 10 Google, mowa tu o wyszukiwaniu pod określoną tę samą frazę. Zamieszczone obok dwa linki prowadzą do moich katalogów, w jednym z nich możesz zaproponować kategorię jeśli jej nie widzisz.


Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron to działania webmastera służące wzrostowi pozycji strony www na zadaną  frazę lub wiele fraz, którą wpisujemy w wyszukiwarkę Google. Inaczej dla laików, właściciel zakładu hydraulicznego w Warszawie oczekuje że jego strona internetowa pokaże się w Google na pierwszej stronie wyświetlanej ( Top 1-10 ) po wpisaniu frazy " hydraulik Warszawa ". Obecnie pozycjonowanie stron bywa bardziej skuteczne niż inwestowanie w reklamy uliczne lub dodawanie ogłoszeń do lokalnej prasy. Ilość wyszukiwań w Google ciągle rośnie, znaczna rzesza potencjalnych klientów szuka usług w sieci. Na ulicach pojawiły się pojazdy z naklejonym adresem strony internetowej! Kolejne pokolenia znajdą i chcą znajdywać interesujące ich usługi i treści w Google. To są fakty dlatego pozycjonowanie stron to skuteczny sposób na promocję Twojej firmy. Ten portal zajmuje się pozycjonowaniem stron i starałem się tu wszystko wyjaśnić, a jeśli masz pytania napisz do mnie.


Bądź w kontakcie

 

Tweet: Pozycjonowanie w Google. Optymalizacja stron internetowych. http://bit.ly/1UUzkym

Kontakt info

pozycjonowanie Google pytania

UWAGA: Zanim zadzwonisz zapoznaj się z cenami i warunkami pozycjonowania fraz to ułatwi nam rozmowę, gdyż dowiesz się już czegoś o tym, a Twoje pytania staną się sprecyzowane. Warto przed kontaktem ze mną także przeczytać ten krótki artykuł. Jeśli zadzwoniłeś nie proś mnie bym zapisał na kartce URL Twojej www po prostu podaj URL swojej strony przez kontakt e-mail!

Pracuje 7 dni w tygodniu. (latem niekoniecznie)

Pracuje również w godz. nocnych
Można dzwonić w godz. 8oo - 20oo

Freelancer
@ seopst
Internet

Telephone: +48 501 566 488

kontakt


E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
E-mail 2: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bądź w kontakcie

 

Tweet: Pozycjonowanie w Google. Optymalizacja stron internetowych. http://bit.ly/1UUzkym

pozycjonowanie google umowa

Informacje

Umowa na pozycjonowanie strony w Google.

Jeśli strona pozycjonowana jest równolegle przez kogoś innego nie gwarantuje dotarcia do Top 5 w Google. Jeśli miałeś w przeszłości problemy z filtrem nałożonym przez Google lub inne kłopoty tego typu powiadom mnie o tym. Posiadam wzór umowy na pozycjonowanie w Google możesz go zobaczyć po wymianie wiadomości e-mail. Nie wystawiam F/V!


 

pozycjonowanie google faktura

To co potrzebuję by zacząć pozycjonowanie strony w Google

Potrzebne: – fraza / y kluczowa… ( przemyślana tak byś nie zmieni jej po tygodniu.) – dostęp do serwera – dostęp do panelu administracyjnego ( jeśli jest ) czyli adres hosta, login, hasło. Pozycjonowanie w Google i Bing. Czas 7-8 tygodni ( jeśli wybrana fraza ma do czynienia z silną walką konkurencji aby osiągnąć szczyt Top 5 w Google czas dojścia szacuje się indywidualnie. )


Częste pytania

Ile potrwa pozycjonowanie nowej strony?

Jeśli Twoja strona jest nowa w sensie kupiłeś dopiero domenę pozycjonowanie w moim wydaniu może trwać 2-6 mc. Sama widoczność nowej domeny to ok. 7 dni


Ile potrwa pozycjonowanie strony z rocznym stażem w sieci lub starszej?

Pozycjonowanie do Top 5 w Google takiej strony po optymalizacji może zamknąć się w 4-8 tyg lub krócej. Gdy frazy są mocno konkurencyjne pozycjonowanie będzie trudniejsze i wolniejsze.


Ile potrwa pozycjonowanie strony z problemami ( przed lub po wyciągnięciu z filtra od Google)?

Jeśli Twoja witryna została zaatakowana przez hakera np. nadpisywanie linków bądź dostała filtr od Google za nie tematyczne linki pozycjonowanie może trwać 3-6mc lub dłużej.


Bądź w kontakcie


 


 

Tweet: Pozycjonowanie w Google. Optymalizacja stron internetowych. http://bit.ly/1UUzkym

Więcej artykułów…

Podkategorie

  • Tworzenie stron www

    Projektowanie stron internetowych przez fachowca S.E.O zapewnia dobry start strony od początku publikacji w sieci. Taka strona ma przewagę nad tą która wykonał ten co o S.E.O ma znikomą wiedzę. Załóżmy, że ja i ktoś bez znajomości S.E.O robimy stronę www na tym samym silniku, o tym samym motywie słowem identyczna stronę o tej samej treści. Podczas projektowania pewne moduły, dodatki itp należy jakoś nazwać ( nie są widoczne na stronie ), co się wówczas dzieje? Ja nazywam je tak by pracowały dla domeny, ten drugi nazywa je jakkolwiek bez znaczenia i choćby tylko na tym polu przegrywa w pozycjonowaniu z moją wersją www. To tylko jeden z kilku przykładów które mogą zaistnieć przy budowie strony www.

  • Wyniki pozycjonowania stron
  • Cennik pozycjonowania stron
  • Opinie o moim pozycjonowaniu stron

Bezbolesne przejście z http na https zamów teraz!

pozycjonowanie www przejście z http na https

Od stycznia 2017 Google ostrzega witryny o zaawansowanych formularzach logowania, płatnościach online itp o konieczności przejścia na protokół HTTPS. Brak tego protokołu powoduje wyświetlanie monitu o niebezpieczeństwie, możliwości przejęcia loginów, haseł, pinów, kodów itd.

Wzrost pozycji frazy

pozycjonowanie google wzrost

RSS Google TECH

nie odbieram numerów zastrzeżonych

Wyszukaj frazę w Google

wyszukaj frazę w Google

Pozycjonowanie stron.. gdy wpiszesz w Google "coś tam" to na 1 stronie wyszukiwania ma widnieć strona www oferująca to "coś tam"

Optymalizacja stron

 pozycjonowanie google wspiecie

optymalizacja stron www

"Wkładam Twoją stronę internetową w "imadło SEO" i zaciskam jego szczęki tak by się skurczyła, ale skurczyła dla robotów Google, a pozostała bez zmian dla oka ludzkiego."

seopst

"Reguluje" strony www

pozycjonowanie google optymalizacja

...bo wymagają regulacji po grafikach, programistach webmasterach na których konta trafiło wynagrodzenie za postawienie www. Oni zwykle zrobili to dla Twojego oka..NIE dla oka Google!

Na Topie Google

pozycjonowanie google zwyzka fraz

przestań wydawać na reklamę, zacznij wydawać na pozycjonowanie swojego serwisu www!

Rodzaje i ceny usług SEO

pozycjonowanie google pytania

Możesz wybrać 1 frazę do pozycjonowania lub kilka

Możesz wybrać opcję pozycjonowania tej frazy / fraz jako usługa jednorazowa lub stała opieka. Ten temat jest bardziej rozwinięty dalej i w zakładce cennik seo