pozycjonowanie w google

Moja praca i pasja

Pozycjonowanie w Google to dla mnie pasjonująca gra… jak partia szachów z tą popularną wyszukiwarką. Śledzę na bieżąco krajowe i zagraniczne artykuły na ten temat by mieć aktualną wiedzę, by być skutecznym w tym co robię. Metody które stosuje są w pełni bezpieczne dla domeny. W treści umowy na pozycjonowanie strony jest ujęty punkt odnośnie nie zaszkodzenia domenie z mojej strony.

Jak zetknąłem się z pozycjonowaniem?

Jestem freelancerem w tej branży od 4 lat, zająłem się tym gdy zaistniała potrzeba pozycjonowania moich witryn oferujących grafikę reklamową. Postanowiłem zrobić to sam i udało mi się to z powodzeniem. Cała moja wiedza o pozycjonowaniu pochodzi z Google. Z czasem zrezygnowałem z tworzenia grafiki i poświęciłem się wyłącznie pozycjonowaniu stron. Obróbka, tworzenie grafiki przydaje mi się jednak gdy projektuje stronę internetową.

Godz. pracy

Pracuje 7 dni w tygodniu. (latem niekoniecznie)
Pracuje również w godz. nocnych
Można dzwonić w godz. 8oo – 20oo
Freelancer
@seopst
Internet
Tele: +48 501 566 488

Zanim zadzwonisz

UWAGA: Zanim zadzwonisz zapoznaj się z cenami

..i tym co jest potrzebne bym zaczął pozycjonować Twoją www to ułatwi nam rozmowę, gdyż dowiesz się już czegoś o tym, a Twoje pytania staną się sprecyzowane. Jeśli zadzwoniłeś nie proś mnie bym zapisał na kartce URL Twojej www po prostu podaj URL swojej strony przez kontakt e-mail!