Opcja jednorazowa pozycjonowania stron www

Polecam gdy fraza jest nisko konkurencyjna. Cena 600zł jednorazowo od 1 frazy. Wszystkie warunki i wymagania pozycjonowania na Google .uk i Google .com są identyczne jak w przypadku polskich fraz, zmiany mamy w cenach. Płatna po dotarciu frazy do Top 6 – 10…1 – 5 …polecam gdy fraza jest mało konkurencyjna (w tej opcji nie ma stałej opieki z mojej strony) cel pobyt w Top 1-5 jak najdłużej ale gdy inna www podejmie walkę o pozycję strona może / nie musi.. spaść?! W sytuacji gdy strona dotrze do Top 1-5 w Google moje działania wygasają. UWAGA: W tej opcji obowiązuje opłata za “połowę drogi”. Co to takiego? Gdy zaczynam pozycjonować stronę podaje na e-mail pozycje fraz które wybrał klient, niech będzie dla przykładu Top 66. Połowa drogi z tego przykładu to pozycja Top 33. Zaliczka za połowę drogi to 50% ustalonej ceny za frazę, a z powyższego cennika to 300zł. Podsumowanie wybierasz 1 frazę w tej opcji płacisz 300zł za “połowę drogi” i pozostałe 300zł w momencie gdy fraza wejdzie na pozycję Top 1-5. Do tej opcji dochodzi jeszcze opłata za optymalizację 200zł lub ustaloną indywidualnie.

Pozostałe ceny w opcji zagranicznej:


Pozycja w Google Top 1-5

Typowe pytania w tej opcji:

Jak długo fraza utrzyma się na pozycji?

Jeśli to fraza nisko konkurencyjna to mogę odpowiedzieć na przykładzie strony klienta, że utrzymuje się już w Top 1-5 Google 4 lata. Jednak każdy przypadek jest inny i nieprzewidywalny.

Za co i kiedy płacę w tej opcji?

W tej opcji jak i w pozostałych wymagana optymalizacja strony cena 200zł (lub ustalona indywidualnie), to 1 płatność. Kolejna płatność gdy fraza / frazy pokonają 1/2 drogi od chwili startu mojego pozycjonowania czyli np. fraza jest w Top 67, gdy pojawi się w Top 33 poproszę o przelew za 1/2 drogi. Finałowy przelew, gdy fraza / frazy pojawią się w Top 1-5 Google. Jak łatwo się domyślić opłata za 1/2 drogi to połowa ustalonej kwoty za całość widoczną w cenniku (nie wliczać optymalizacji).

Czy można wpierw spróbować opcję jednorazową i potem ew. przejść na "stałą opiekę"?

Tak, można. W odwrotnej kolejności oczywiście nie.

Cena pozycjonowania opcja stała opieka 1 zagraniczna fraza

Zobacz tą opcje cen

Cena pozycjonowania opcja jednorazowa zagraniczna

Zobacz tą opcje cen

Cena pozycjonowania opcja stała opieka 2 zagraniczne frazy

Zobacz tą opcje cen

Cena pozycjonowania opcja stała opieka 3 zagraniczne frazy

Zobacz tą opcje cen

Cennik pozycjonowania stron

Zobacz tą opcje cen
Cena pozycjonowania opcja jednorazowa zagraniczna
OCEŃ