pozycjonowanie w google

Ceny pozycjonowania stron

Zbiór cen pozycjonowania stron w każdej opcji, zarówno pozycjonowania fraz na rynek krajowy jak i zagraniczny.

Techniczne warunki pozycjonowania fraz krajowych i zagranicznych na Google.pl i Google.com są takie same ale różnią się cenami.

Cena za optymalizację nowej strony

Cena optymalizacji strony www skierowana do tych  którzy niedawno uruchomili swoją www wynosi 140zł. Chwilowo nie stać Cię na pozycjonowanie gdyż dopiero co zapłaciłeś za nową stronę www, bądź też zrobiłeś ją sam skorzystaj z obniżonej ceny za optymalizację! Po optymalizacji Twoja www szybciej pojawi się w wynikach Google.

 

Cena pozycjonowania opcja jednorazowa

Opcja płacę jednorazowo cena od 1 frazy 400zł

Opłata po dotarciu frazy do Top 6 – 10…1 – 5 …polecam gdy fraza jest mało konkurencyjna (w tej opcji nie ma stałej opieki z mojej strony) cel pobyt w Top 1-5 jak najdłużej ale gdy inna www podejmie walkę o pozycję strona może / nie musi.. spaść?! W sytuacji gdy strona dotrze do Top 1-5 w Google moje działania wygasają.

UWAGA: W tej opcji obowiązuje opłata za "połowę drogi". Co to takiego? Gdy zaczynam pozycjonować stronę podaje na e-mail pozycje fraz które wybrał klient, niech będzie dla przykładu Top 66. Połowa drogi z tego przykładu to pozycja Top 33. Zaliczka za połowę drogi to 50% ustalonej ceny za frazę, a z powyższego cennika to 200zł.

Podsumowanie wybierasz 1 frazę w tej opcji płacisz 200zł za "połowę drogi" i pozostałe 200zł w momencie gdy fraza wejdzie na pozycję Top 1-5.

Do tej opcji dochodzi jeszcze opłata za optymalizację 200zł lub ustaloną indywidualnie.

Gdy zapoznasz się z cenami zobacz

etapy pozycjonowania stron

etapy pozycjonowania stron www

Cena pozycjonowania zagranicznego opcja stała opieka

Opcja stała opieka cena za 1 frazę od 160zł do 240zł/mc

UWAGA: Podane niżej ceny pozycjonowania stron w opcji „stała opieka” obowiązują gdy wybrane / zadane frazy SĄ na pozycji Top 1-10 w Google ( pierwsza zakładka wyszukiwania ). Pozycja 6 – 10 płatna jest 60% n/w cen w opcji „stała opieka”. Pozycja 1-5 płatna jest jak n/w. Nie jest to typowy abonament, płacisz tylko gdy masz zadaną frazę w Top 1-10.

Cennik pozycjonowania fraz

  • za jedną frazę (TOP 1-5) 160zł (TOP 6-10) 96zł gdy wybrałeś 3 frazy i więcej
  • za jedną frazę (TOP 1-5) 200zł (TOP 6-10) 120zł gdy wybrałeś 2 frazy
  • za jedną frazę (TOP 1-5) 240zł (TOP 6-10) 144zł gdy wybrałeś tylko 1 frazę

Gdy zapoznasz się z cenami zobacz

etapy pozycjonowania stron

etapy pozycjonowania stron www

Cena pozycjonowania opcja stała opieka

Opcja „stała opieka” cena za 1 frazę od 90zł do 150zł/m-c ( 150zł gdy wybrałeś tylko 1 frazę )

UWAGA: Podane niżej ceny pozycjonowania stron w opcji „stała opieka” obowiązują gdy wybrane / zadane frazy na pozycji Top 1-10 w Google ( pierwsza zakładka wyszukiwania ). Pozycja 6 – 10 płatna jest 60% n/w cen w opcji „stała opieka”. Pozycja 1-5 płatna jest jak n/w. Nie jest to typowy abonament, płacisz tylko gdy masz zadaną frazę w Top 1-10.

Cennik pozycjonowania fraz

  • za jedną frazę (Top 1-5) 90zł (Top 6-10) 54zł gdy wybrałeś 3 frazy i więcej
  • za jedną frazę (Top 1-5) 120zł (Top 6-10) 72zł gdy wybrałeś 2 frazy
  • za jedną frazę (Top 1-5) 150zł (Top 6-10) 90zł gdy wybrałeś tylko 1 frazę

Gdy zapoznasz się z cenami zobacz

etapy pozycjonowania stron

etapy pozycjonowania stron www

 

Cena pozycjonowania zagranicznego opcja jednorazowa

Opcja płacę jednorazowo cena od 1 frazy 600zł

Wszystkie warunki i wymagania pozycjonowania na Google .uk i Google .com są identyczne jak w przypadku polskich fraz, zmiany mamy w cenach.

Płatna po dotarciu frazy do Top 6 – 10…1 – 5 …polecam gdy fraza jest mało konkurencyjna (w tej opcji nie ma stałej opieki z mojej strony) cel pobyt w Top 1-5 jak najdłużej ale gdy inna www podejmie walkę o pozycję strona może / nie musi.. spaść?! W sytuacji gdy strona dotrze do Top 1-5 w Google moje działania wygasają.

UWAGA: W tej opcji obowiązuje opłata za "połowę drogi". Co to takiego? Gdy zaczynam pozycjonować stronę podaje na e-mail pozycje fraz które wybrał klient, niech będzie dla przykładu Top 66. Połowa drogi z tego przykładu to pozycja Top 33. Zaliczka za połowę drogi to 50% ustalonej ceny za frazę, a z powyższego cennika to 300zł.

Podsumowanie wybierasz 1 frazę w tej opcji płacisz 300zł za "połowę drogi" i pozostałe 300zł w momencie gdy fraza wejdzie na pozycję Top 1-5.

Do tej opcji dochodzi jeszcze opłata za optymalizację 200zł lub ustaloną indywidualnie.

Gdy zapoznasz się z cenami zobacz

etapy pozycjonowania stron

etapy pozycjonowania stron www