SEO

Tworzenie stron www od zera pod SEO

Doradź się jeszcze przed zakupem domeny! Czy domena jankowaski.pl jest ok? Odpowiedź brzmi raczej nie.

Doradź się przed zakupem hostingu. Uważaj na promocje gdyż po 1 roku będziesz płacił 2, 3x więcej niż w standardzie. ( również dotyczy domeny )

Projektuje " przeciętne " strony www jeśli chodzi o design ale nieprzeciętne jeśli chodzi o "szkielet" S.E.O

Pomyśl o tym...co ci po najeżonej wizualnie stronie www która ma błędy S.E.O i nigdy nie dotrze na pierwszą stronę wyszukiwań Google?

Po co ci strona z "bajerami" przyciągającymi wzrok ( och, ach ) która jest w Top 30-100 Google?

Po co ci strona internetowa z ciężkimi Top banerami często publikowanymi w formacie .png zamiast .jpg?

Po co ci strona internetowa z Pop-Upami które Google traktuje jak intruzy?

Dlaczego chcesz mieć stronę której pliki .js maja w sumie 800kb podczas gdy cała strona powinna mieć 500kb?

Gdy ja robię stronę www, tworze tą stronę od zera pod wybrane, kluczowe frazy które mi podajesz!

To znacząca różnica na korzyść jej przyszłego pozycjonowania w Google.

zrobienie strony www

 


Projektowanie stron internetowych przez fachowca S.E.O zapewnia dobry start strony od początku publikacji w sieci. Taka strona ma przewagę nad tą która wykonał ten co o S.E.O ma znikomą wiedzę. Załóżmy, że ja i ktoś bez znajomości S.E.O robimy stronę www na tym samym silniku, o tym samym motywie słowem identyczna stronę o tej samej treści. Podczas projektowania pewne moduły, dodatki itp należy jakoś nazwać ( nie są widoczne na stronie ), co się wówczas dzieje? Ja nazywam je tak by pracowały dla domeny, ten drugi nazywa je jakkolwiek bez znaczenia i choćby tylko na tym polu przegrywa w pozycjonowaniu z moją wersją www. To tylko jeden z kilku przykładów które mogą zaistnieć przy budowie strony www.

projektowanie stron internetowych

Bezbolesne przejście z http na https zamów teraz!

pozycjonowanie www przejście z http na https

Od stycznia 2017 Google ostrzega witryny o zaawansowanych formularzach logowania, płatnościach online itp o konieczności przejścia na protokół HTTPS. Brak tego protokołu powoduje wyświetlanie monitu o niebezpieczeństwie, możliwości przejęcia loginów, haseł, pinów, kodów itd.

RSS Google TECH

nie odbieram numerów zastrzeżonych

Zanim zadzwonisz

pozycjonowanie Google pytania

UWAGA: Zanim zadzwonisz zapoznaj się z cenami i warunkami pozycjonowania fraz to ułatwi nam rozmowę, gdyż dowiesz się już czegoś o tym, a Twoje pytania staną się sprecyzowane. Jeśli zadzwoniłeś nie proś mnie bym zapisał na kartce URL Twojej www po prostu podaj URL swojej strony przez kontakt e-mail!

Na Topie Google

pozycjonowanie google zwyzka fraz

przestań wydawać na reklamę, zacznij wydawać na pozycjonowanie swojego serwisu www!

Prędkość wczytywania strony www

seo pozycjonowanie stron

Często niedocenianym elementem na rzecz graficznych upiększeń jest prędkość ładowania strony internetowej. Badanie przeprowadzone przez Backlinko na podstawie miliona wyszukiwań wskazuje, że strony, które się szybko ładują mają wyższe pozycje w wyszukiwarce niż te, które działają powoli. Zatem szukaj kompromisu pomiędzy efekciarską szatą graficzną, a lekkością strony.

Wybierz właściwie

pozycjonowanie google newsy

Algorytmy robotów Google nieustannie są aktualizowane by promować wartościowe witryny. Jest to ciekawa rywalizacja pomiędzy w/w a sztuczkami pozycjonerów. Google robi co może by przefiltrować strony które są wartościowe/przydatne i dlatego organiczne pozycjonowanie w Google staję się kluczowym. Coraz trudniej pozycjonować strony które są postawione wbrew SEO od ich startu. Dlatego warto zastanowić się przed tworzeniem strony www czy projekt spełnia oczekiwania SEO, czy pozycjonowanie w Google będzie skuteczne?

Projektowanie strony www

seo pozycjonowanie stron

Projektuje strony www na bazie WordPress co zapewnia efektowny design oraz skuteczne pozycjonowanie. Czyli popularne „2 w 1”. Nie jest to reklamowy slogan tylko fakt. Czy wiesz że WordPress jest platformą stworzoną do blogowania, a co za tym idzie jego "silnik" ułatwiają pozycjonowanie.

Ilość zainteresowanych

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.