pozycjonowanie w google

Usługi w ramach pozycjonowania stron

Pozycjonowanie strony w Google

Usługa Pozycjonowanie strony polega na szeregu działań by witryna szybko wspinała się na wysoką pozycję  w wyszukiwarce Google po wpisaniu w okienko szukania określonej frazy czy fraz. Jest to znakomita reklama dla strony gdyż mało kto wchodzi na drugą zakładkę wyników szukania Google zatem kluczowe jest znaleźć się właśnie na tej pierwszej!

Wstępna optymalizacja stron

Usługa ” Wstępna optymalizacja stron ” polega na dodaniu nowej strony do indeksu Google oraz weryfikacje tytułu, opisu, i słów kluczowych, poza tym wygenerowaniu mapy strony sitemap i publikacji na serwerze.

Warto to zrobić gdy startujesz z nową stroną www.

  • Dodanie do indeksu Google
  • Korekta atrybutów i tagów
  • Mapa strony
  • Zmniejszenie ilości Kb (Kilobajtów) witryny co przekłada się na jej szybkie wczytywanie na PC i urządzeniach mobilnych

 Audyt S.E.O

Usługa Audyt S.E.O polega na zbadaniu strony www pod kątem wybranych fraz oraz sprawdzeniu atrybutów i tagów  w kodzie html strony. Otrzymujesz informację gdzie i co należy poprawić lub za dopłatą zmiany wynikające z audytu wprowadzam sam. Taki audyt można także wykonać samemu korzystając z dostępnych darmowych lub płatnych serwisów www jednak wynik może dla laika być niezrozumiały i w praktyce okazać się nieprzydatny. Warto powierzyć / zlecić takie zadanie specjaliście.


 Inne usługi S.E.O

  • zrzeczenie się złych linków (nietematycznych)
  • analiza konkurencji
  • modyfikacja pliku (.htaccess)
  • inne usługi s.e.o wynikające z aktualizacji algorytmów Google i zmian wprowadzanych przez tą wiodącą przeglądarkę web

Serwis Pozycjonowanie w Google

Serwis Pozycjonowanie w Google

SeoPst freelancer, pomoc SEO.

Pozycjonowanie w Google Twojej www, pod zadane frazy by dotarły do pozycji Top 1 – 5 w tej popularnej wyszukiwarce, właśnie tym się zajmuję od 2014 roku. Staram się to robić skutecznie. Pozycjonowanie organiczne które stosuje jest w pełni bezpieczne i zgodne z wytycznymi Google. Zaczynam od optymalizacji strony www, czyli kompresowania jej wszystkich elementów które na to pozwalają bez uszczerbku dla witryny, ale to nie wszystko…. Po optymalizacji następuje etap pozycjonowania strony. Widziałem wiele stron www, których właściciele zapewniali mnie, że optymalizacja już została zrobiona jednak pytanie które ciśnie mi się wówczas na usta brzmi „jak wnikliwie, czy wystarczająco dogłębnie”? Po analizie witryny 49/50 przypadków optymalizację można zrobić lepiej, albo co gorzej optymalizacja zastana jest zła. Moim zdaniem termin "pozycjonowanie stron" już niedługo zostanie wyparty terminem "optymalizacja stron" gdyż Google uwielbia zoptymalizowane www, a represjonuje nieumiejętne działania które ktoś zwie szumnie pozycjonowaniem.

U mnie można zamówić skuteczne pozycjonowanie i skuteczną optymalizację dla Twojej strony internetowej, serwisu, sklepu. To nie jest poradnik pozycjonowania, nie znajdziesz tutaj informacji jak to zrobić. Jednak gdy masz takie plany, chcesz sam pozycjonować swoją www znajdziesz podstawowe informacje na moim blogu o pozycjonowaniu. Stosuje pozycjonowanie organiczne. Zaprowadzę Twoją stronę www na szczyt Top 5 w Google w 7-12 tygodni (wymagany staż domeny w sieci min. 1/2 roku) od chwili zakończenia moich działań z tym związanych. Bez zbędnego ” słodzenia ” idź do zakładki / WYNIKI POZYCJONOWANIA / sprawdź witryny, które pozycjonowałem / pozycjonuje teraz ! Opublikowałem również zakładkę w której zadowoleni klienci dodają swoje opinie o postępach mojej pracy z ich witrynami.

pozycjonowanie stronw Google serwis seo

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron jest żmudne i kapryśne. To co obowiązywało rok temu może utracić swój priorytet w kolejnym roku. Google nie ułatwia pozycjonowania stron gdyż w interesie tej wyszukiwarki jest to by klient zwrócił się właśnie do niej o płatną reklamę która nie należy do tanich. Zatem pozycjonowanie stron to nowe treści i jeszcze raz nowe treści na stronie! Twoja strona www ma być „mądrzejsza” od tych co są w Top 1-5 Google. Twoja strona www ma emitować nowe i unikatowe treści. Jak to zrobić skoro już tyle o tym zostało napisane i opublikowane w sieci? Gdy odwiedzam strony konkurencji da się zauważyć opis jakiegoś zagadnienia błądzący w kółko i po przeczytaniu całości artykułu nic nowego się nie dowiedziałem. Właśnie na tym polega obecnie pozycjonowanie. Mielimy, obrabiamy jakiś tekst który został już przez kogoś napisany, lub nawet gdy wszystko wymyśliliśmy to i tak przypomina on jakiś artykuł napisany przez kogoś, kiedyś.

Organiczne (naturalne) pozycjonowanie www

Jeśli masz pytania chętnie odpowiemy za pośrednictwem poczty e-mail. UWAGA! Nie stosuje ” czarnych ” techniki pozycjonowania stron ! Twoja strona www nie otrzyma filtra od Google! W przeciwieństwie do nieuczciwych metod pozycjonowania w Google, tutaj można mieć pewność, że moje pozycjonowanie będzie zawsze akceptowane przez wyszukiwarki, a ich stosowanie nie usuwa strony z rankingu wyszukiwania. Działania niezgodne z zaleceniami dla webmasterów, są uznawane przez Google jako spam w wyszukiwarkach i szykanowane co prowadzi do spadku strony internetowej. Liczy się wartościowa treść, szybkość wczytywania, poprawnie dodana grafika, powiązania URL z profilami na social media. Pozycjonowanie organiczne stron to zadbanie o wszystkie te działania o których wspomniałem i sporo innych o których nie wspomniałem.