pozycjonowanie w google

Zrzeczenie się złych linków

Jeżeli powierzymy pozycjonowanie naszej strony komuś kto nie posiada odpowiedniej wiedzy i doświadczenia możemy popaść w tarapaty, a konkretnie złapać filtr od Google. Filtr dostajemy za linki prowadzące do naszej www z innych, bez związku z treścią / tematyką portali. Pozycjoner bez doświadczenia właśnie na tym się skupia ( dodawaniu takich linków ). W takim przypadku pomocne jest dedykowane narzędzie udostępnione przez Google do zrzeczenia się, wykluczenia linków. Działania na tym narzędziu są obwarowane ostrzeżeniami, gdyż nieumiejętne użycie może zaszkodzić domenie, dlatego nie polecam „majstrowania” początkującym. Cena za wykluczenie linków 200zł. Potrzebny pełny dostęp do serwera FTP, tam gdzie pliki, katalogi strony www.

Optymalizacja strony www

Optymalizacja strony www w moim wydaniu uwzględnia:

  • Dodanie do indeksacji w wyszukiwarce Google
  • Wygenerowanie sitemap (mapa strony) i publikacja jej na serwerze
  • Korekta atrybutów title / description / keywords z uwzględnieniem pozycjonowanych fraz
  • Korekta tagów H1, H2 itd ( często te tagi zawierają słowo „witamy” lub podobne bez znaczenia
  • Korekta adresów URL (linków) jeśli tego wymagają ( nie są przyjazne )
  • Kompresja wszystkich plików które na to pozwalają ( .css, .js, .html. i obrazków ) co skutkuje zmniejszeniem wagi strony, a Google uwielbia lekkie strony! Zdaniem Herberta Knibiehly’ego, wiceprezesa ds.marketingu z Twenga Solutions osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google powinno zacząć się od poprawienia i zoptymalizowania wszystkich elementów na stronie!!!
  • Modyfikacja pliku „htaccess”
  • inne działania S.E.O

Audyt S.E.O

Audyt S.E.O cena 200 zł, obejmuje wskazówki, sugestie, informacje co należy poprawić. Sprawdzenie pod kątem prawidłowego wyświetlania strony na urządzeniach mobilnych. Ocena czy można przyspieszyć otwieranie strony w przeglądarkach. W tej cenie klient otrzymuje wskazówki i porady na e-mail. Audyt S.E.O plus edycja, wprowadzenie tych poprawek na www wówczas niezbędny dostęp do strony web klienta ( login, hasło, ścieżka URL) cena 400zł.