google-pozycjonowanie
Artykuły o optymalizacji stron www

Algorytm wyszukiwania Google

Algorytm wyszukiwarki Google odpowiedzialny za prezentowanie wyników na odpowiednich pozycjach analizuje kilkaset najważniejszych czynników strony www i ciągle ulega modyfikacjom. Otóż pozycjonowanie stron to zdobycie wiedzy co aktualnie jest istotne dla Google w ocenie strony i zmodyfikowanie pod tym kątem istniejącej strony klienta.

Algorytmy to booty, które analizują różne czynniki treści w sieci, by dać Ci dokładnie to, czego potrzebujesz.

  • Real time– Panda lub Pingwin działa od 2017 w czasie rzeczywistym, (poprzednio nie).
  • AMP – Accelerated Mobile Pages– ukłon w stronę wyszukiwań na urządzeniach mobilnych, by jeszcze bardziej przyspieszyć ich wczytywanie.
  • Mobile-first indexing– osobna ocena i ranking tej samej strony www, desktopowej (PC, Laptop), a osobna na urządzeniach moblinych.
  • UX – user experience– ocenia interakcję strony www z przeglądającym, czyli wypełnianie formularze inne reakcje odwiedzającego, czy odwiedzający skorzystał z “kontaktu”.
  • meta description– zmiana długości znaków ze 160 do 240. (spacja też jest znakiem)
  • https wymuszanie na portalach z płatnościami online i formularzami zakładania konta by posiadały ten protokół bezpieczeństwa SSL.
pozycjonowanie-stron-w-google-post-top
Algorytm wyszukiwania Google
5 (100%) 1 Uznania
SeoPst
Freelancer S.E.O w branży od 2014r. Obecnie pozycjonuję ponad 40 stron www. Strona internetowa jest tak dobra jak jej pozycja w Google.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *