Przejdź do treści

seo pozycjonowanie stron cena

Cennik pozycjonowania www

W sieci jest mnóstwo cenników pozycjonowania stron. Przeciętny potencjalny klient z łatwością zagubi się w warunkach i cenach co wcale  nie jest dziwne gdyż bez znajomości podstaw " Co to jest pozycjonowanie stron? " zrozumienie cenników oferowanych co firma to innych jest niemożliwe. Najważniejsze by klient wiedział za co płaci i by płacił od efektu realnego. Mój cennik pozycjonowania jest napisany z myślą o przystępności i prostocie by łatwo można było zrozumieć zasady. Pomimo tego założenia i tak część klientów go nie rozumie. Oto podstawy mojego cennika pozycjonowania:

Za co płacisz?

1. Cena za optymalizację która jest wymagana.

2. Cena za pokonanie połowy odległości (1/2 drogi) liczona od jednej frazy. Połowa odległości  to:

 strona pod zadaną frazę jest teraz w Top 45 to gdy zajmie pozycję Top 22 mamy połowę drogi.

Takie rozwiązanie pozwala na wzajemne uwiarygodnienie współpracy bo:

Skoro Twoja strona tkwiła od miesięcy na niskiej pozycji i nagle zaczęła wspinać się o kilka pozycji  tygodniowo to widzisz efekty i nabierasz do mnie zaufania za to co robię i płacisz mi za 1/2 drogi.

3. Cena za pozycję strony w przedziale od Top 10-6 do Top 5-1 mowa oczywiście o pierwszej stronie wyszukiwań pierwszej zakładce wyników wyszukiwarki Google.


UWAGA: frazy 2 wyrazowe gdy są na płatnych pozycjach obowiązuje płatność także przy odwróceniu wyrazów ale płatność pozostaje za 1 frazę.

PRZYKŁAD:

fraza: rower elektryczny, odwrócona fraza: elektryczny rower.

Dodaj komentarz

Ograniczony HTML

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy stron internetowych i adresy e-mail zamieniają się automatycznie w łącza.
CAPTCHA
STOP spam wielkość liter bez znaczenia
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
fivestar
Brak głosów