Cennik pozycjonowania stron w Google

UWAGA: Podane niżej ceny pozycjonowania stron w opcji "stała opieka" obowiązują gdy wybrane / zadane frazy na pozycji Top 1-10 w Google ( pierwsza zakładka wyszukiwania ). Pozycja 6 - 10 płatna jest 60% n/w cen w opcji "stała opieka". Nie jest to typowy abonament, płacisz tylko gdy masz zadaną frazę w Top 1-10. Opcja pozycjonowania jednorazowego omówiona jest szczegółowo dalej.


pozycjonowanie google abonament

Opcja "stała opieka" cena za 1 frazę od 90zł do 150zł/m-c ( 150zł gdy tylko 1 fraza )

...płatna po dotarciu frazy do Top 6 - 10...1 - 5, czas ok. 8-10 tyg na dotarcie ( jeśli twoja www ma mniej niż 1/2 roku czas może się wydłużyć ) powyższy cennik pozycjonowania tyczy się pozycji strony w Top 1 - 5 w Google , pozycja 6 - 10 płatna jest 60% w/w cen! Cena 150zł dotyczy klienta który wybrał tylko jedną frazę.


pozycjonowanie google jednorazowe

Opcja płacę jednorazowo cena od 1 frazy 400zł

Płatna po dotarciu frazy do Top 6 - 10...1 - 5 ...polecam gdy fraza jest mało konkurencyjna (w tej opcji nie ma stałej opieki z mojej strony) cel pobyt w TOP 1-5 jak najdłużej ale gdy inna www podejmie walkę o pozycję strona może / nie musi.. spaść?! Inaczej strona dotrze do Top 1-5 Google ale gdy to zrobi moja opieka się kończy.


UWAGA: cennik pozycjonowanie fraz na rynki zagraniczne czyli np. pozycjonowanie w Google uk jest ustalany tutaj.

pozycjonowanie-google-uk


Etapy pozycjonowania strony warto przeczytać

1. ETAP " WSTĘP " po otrzymaniu wymaganych loginów i haseł do FTP i paneli admin stron opartych o jakiś silnik www zaczynam swoją pracę. Jeśli www nie jest zoptymalizowana co często ma miejsce muszę to zrobić gdyż nie ma takiej opcji, że strona bez optymalizacji dobrze się pozycjonuje w Google. Najlepszym dowodem na to, że strona nie jest zoptymalizowana jest fakt, że www od 12mc w sieci nadal jest bardzo daleko w wynikach wyszukiwania.


Jest to dość oględne wyjaśnienie, postaram się to przybliżyć dając przykład:- Www zoptymalizowana ale bez pozycjonowania powoli wspina się w Google by ostatecznie uplasować się w Top 20-30 mowa tu o okresie ok 12mc. Www bez optymalizacji nadal tkwi tam gdzie była poza Top 30 bez względu na jej staż w sieci. DLATEGO za optymalizację www oczekuję 240zł na początku współpracy. Często w sieci klienci oczekują pozycjonowania i będą płacić tylko za wyniki! Problem polega na tym, że nikt nie lubi pracować za darmo i ja także. Klient uważa że optymalizacja wchodzi w koszt pozycjonowania na które się zgodził ale ja nie mogę się na to zgodzić! Powód jest prosty, pozycjonowanie trwa 3-8 tyg do zadowalających czy widocznych wyników, ( optymalizacja 1-2 dni ) a mój klient nagle przestał odpisywać na maile, zerwał kontakt. Podsumowując, klient ma optymalizacje za darmo czyli zoptymalizowałem jego www za free.


Optymalizacja to m.in. KOMPRESJA wszystkich plików które można kompresować ( .css, .js, .html. i obrazków ) co skutkuje zmniejszeniem wagi strony, a Google uwielbia lekkie strony! Zdaniem Herberta Knibiehly’ego, wiceprezesa ds.marketingu z Twenga Solutions osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google powinno zacząć się od poprawienia i zoptymalizowania wszystkich elementów na stronie!!!


2. ETAP " NIEŚMIAŁEJ WSPINACZKI " to etap polegający na tym, że skoro coś robię z zadanymi frazami i coś dłubie w kodzie HTML to robię to by strona www ruszyła z miejsca w górę z pozycji w jakiej ją zastałem na początku. Dlatego ważne jest by pozycja początkowa była znana i ustalona przez klienta i był jej świadomy....i tu rodzi się problem bo to nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Ustaloną pozycje pod zadaną frazę klient może sam sprawdzić przed swoim monitorem komputera poprzez wpisanie frazy w pasek wyszukiwarki Google i kliknięciu " ENTER " , a następnie żmudnym wgapianiu się w wyświetlone wyniki strona po stronie by wreszcie ujrzeć ten upragniony adres URL ( metoda 1) Ustaloną pozycje pod zadaną frazę klient może sam sprawdzić przed swoim monitorem komputera poprzez wpisanie frazy w tzw button " dodaj filtr " mowa tu o panelu GWT obecnie Search Console Ustaloną pozycje pod zadaną frazę klient może sam sprawdzić przed swoim monitorem komputera poprzez wpisanie frazy w inne dostępne w sieci narzędzia do monitorowania fraz np. seostation.plPo co tyle o tym piszę? Bo gdy na skutek moje pracy (jak dotąd za free, poza optymalizacją) strona zmieni pozycję o 50% drogi ( przykład na dzień startu jest w Top 60 w Google zatem gdy znajdzie się w Top 30 oczekuje ZALICZKI ) w takiej kwocie jaka została ustalona co do frazy/fraz (80zł lub innej). Zaliczka jest zapłatą za moją podjętą pracę którą wykonałem do pewnego etapu by uwiarygodnić swoją skuteczność w pozycjonowaniu, a która jest potwierdzona wzrostem pozycji witryny w górę! W opcji jednorazowej zaliczka również jest wymagana 1/2 ustalonej płatności gdy fraza pokonała 1/2 drogi od pozycji z dnia startu pozycjonowania. UWAGA: W przypadku witryn które wyciągam z filtra Google lub innych tego typu ciężkich przypadków i ich pozycja jest nieustalona ( po prostu ich nie ma) zaliczki oczekuję gdy strona pojawi się na 5 stronie wyszukiwania średnio 40-50 pozycja).


3. ETAP ” FINAŁ ” po otrzymaniu zaliczki kontynuuje moją pracę by witryna dotarła do Top 1-5 w Google. Wszelkie umowy podpisane z firmami czy klientami indywidualnymi nie zwalniają mnie z tego systemu opisanego wyżej bo to jest dla mnie bezpieczne. Pozwala mi to na uniknięcie tzw. powszechnie stosowanych ”opóźnionych płatności". Nie wystawiam F/V!


Bądź w kontakcie

 

Tweet: Pozycjonowanie w Google. Optymalizacja stron internetowych. https://bit.ly/1UUzkym

Wzrost pozycji frazy

pozycjonowanie google wzrost

wyszukaj frazę w Google

pozycjonowanie Google pytania

 pozycjonowanie google wspiecie

optymalizacja stron www

 

pozycjonowanie google zwyzka fraz

 

pozycjonowanie google optymalizacja

 

pozycjonowanie google audyt seo

pozycjonowanie google Zrzeczenie się linków