google-pozycjonowanie-3
Informacje dla klienta

Etapy pozycjonowania strony www

1. ETAP ” WSTĘP „ po otrzymaniu wymaganych loginów i haseł do FTP i paneli admin stron zaczynam swoją pracę. Jeśli www nie jest zoptymalizowana co często ma miejsce muszę to zrobić gdyż nie ma takiej opcji, że strona bez optymalizacji dobrze się pozycjonuje w Google.

Najlepszym dowodem na to, że strona nie jest zoptymalizowana jest fakt, że www od 12mc w sieci nadal jest bardzo daleko w wynikach wyszukiwania. Postaram się to przybliżyć dając przykład. Www zoptymalizowana ale bez pozycjonowania powoli wspina się w Google by ostatecznie uplasować się w Top 20-30 mowa tu o okresie ok 12mc. Www bez optymalizacji nadal tkwi tam gdzie była poza Top 30 bez względu na jej staż w sieci. Często w sieci klienci oczekują pozycjonowania i będą płacić tylko za wyniki! Problem polega na tym, że nikt nie lubi pracować za darmo i ja także. Klient uważa że optymalizacja wchodzi w koszt pozycjonowania na które się zgodził ale ja nie mogę się na to zgodzić! Powód jest prosty, pozycjonowanie trwa 3-12 tyg do zadowalających czy widocznych wyników, ( optymalizacja 1-2 dni ) a mój klient nagle przestał odpisywać na maile, zerwał kontakt. Podsumowując, klient ma optymalizacje za darmo czyli zoptymalizowałem jego www za free.

2. ETAP ” NIEŚMIAŁEJ WSPINACZKI „ to etap polegający na tym, że skoro coś robię z zadanymi frazami i coś dłubie w kodzie HTML to robię to by strona www ruszyła z miejsca w górę z pozycji w jakiej ją zastałem na początku. Dlatego ważne jest by pozycja początkowa była znana i ustalona przez klienta i był jej świadomy….i tu rodzi się problem bo to nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Ustaloną pozycje pod zadaną frazę klient może sam sprawdzić przed swoim monitorem komputera poprzez wpisanie frazy w pasek wyszukiwarki Google i kliknięciu ” ENTER ” , a następnie żmudnym wgapianiu się w wyświetlone wyniki strona po stronie by wreszcie ujrzeć ten upragniony adres URL ( metoda 1) Ustaloną pozycje pod zadaną frazę klient może sam sprawdzić przed swoim monitorem komputera poprzez wpisanie frazy w tzw button ” dodaj filtr /f razę ” mowa tu o panelu GWT obecnie Search Console Ustaloną pozycje pod zadaną frazę klient może sam sprawdzić przed swoim monitorem komputera poprzez wpisanie frazy w inne dostępne w sieci narzędzia do monitorowania fraz np. seostation.pl

pozycjonowanie-stron-w-google-post-top
Etapy pozycjonowania strony www
5 (100%) 5 Uznanias
SeoPst
Freelancer S.E.O w branży od 2014r. Obecnie pozycjonuję ponad 40 stron www. Strona internetowa jest tak dobra jak jej pozycja w Google.