seo-pozycjonowanie-seopst

Zanim napiszesz do mnie z pytaniem o pozycjonowanie strony internetowej przeczytaj moje wyjaśnienie i prośby!

Co to jest pozycjonowanie strony?

Masz www którą opublikowałeś, ruszasz ze swoim biznesem w sieci zatem Twoja www powinna się pokazać na 1 stronie wyszukiwania (Top 1-10) Google po wpisaniu określonej frazy. Pozycjonowanie strony to działania by Twoja strona www była na najwyższych pozycjach Google po wpisaniu określonej , strategicznej frazy w pasek wyszukiwania Twoja www ma być w Top 1.

Co to jest fraza?

Fraza do pozycjonowania to niekoniecznie jedno słowo, kilka wyrazów np. "pozycjonowanie stron www" jest frazą lub "prawo jazdy Warszawa" jest frazą. Ja mam swój biznes Ty swój zatem to Ty dobrze wiesz jakie frazy wybrać do pozycjonowania by wzrosła sprzedaż usług czy towarów. A jeśli nie wiesz to zapytaj swoje otoczenie, krewnych co wpisali by w Google szukając Twoich towarów czy usług.

Nie pytaj o to mnie gdyż ja pracuje na zasadzie klient ma pewność co do fraz, a moim zadaniem jest je pozycjonować w Google. Nie będę tracił czasu na analizę twojej strony pod katem " jaką frazę wybrać " i po mojej 30 min analizie i podpowiedzi Ty zamilkniesz gdyż doszedłeś do wniosku że " ok frazy już znam ale zapytam jeszcze inną firmę ".

Nie pytaj o pozycjonowanie strony pisząc " moja www jest prawie gotowa czy będzie zupełnie gotowa za 2-3 dni " gdyż ja analizuje pod kątem pozycjonowania stabilne strony czyli ukończone. Zwróć się do mnie wtedy, gdy strona www będzie zupełnie gotowa i opublikowana.

pozycjonowanie-google-przeczytaj.jpg

Nie rezygnuj z moich usług jeśli na Twojego maila z pytaniem o cenę odesłałem cię do podstrony

CENNIK POZYCJONOWANIA

gdyż tam właśnie są podane ceny, zatem dlaczego mam pisać znowu to samo po raz enty, skoro jest to opublikowane i dostępne ?

Jeśli chcesz negocjować ceny śmiało pisz ale nie przesadzaj.

Gdy Twoje pytanie jest nietypowe, gdy na CENNIK, FAQ nie znalazłeś wyjaśnienia lub coś nie jest do końca jasne dla Ciebie chętnie odpowiem. Zobacz też Informacje.

Pracuje sam, jestem freelancerem dlatego napisałem te parę zdań by zaoszczędzić sobie "telefonicznych wyjaśnień" często niezrozumiałych dla obu stron zwłaszcza gdy dzwonisz z samochodu.