Przejdź do treści

seo pozycjonowanie stron faq

Typowe pytania i odpowiedzi

Zanim napiszesz do mnie z pytaniem o pozycjonowanie strony internetowej przeczytaj moje wyjaśnienie i prośby! Poniżej są typowe pytania które mogą cię naprowadzić i rozwiać wątpliwości.


Co to jest Jednorazowa opcja pozycjonowania stron?  

Jest to opcja polecana dla fraz o niskiej konkurencji. Pozycjonowanie w tej opcji jest identyczne jak w opcji ” Stała opieka ” jedynie po dotarciu zadanej frazy czy fraz do Top 1-5 w Google pozycjonowanie z mojej strony ustaje. Wprowadzam Twoją stronę do pierwszej piątki Google i zapominam o niej. Płatność jest podzielona na 3 etapy. 1. Optymalizacja, płatność za ” połowę drogi „, i końcowa płatność. Więcej o tym po wymianie e-mail lub telefonicznie 501-566-488.


Co to jest pozycjonowanie strony?

Masz www którą opublikowałeś, ruszasz ze swoim biznesem w sieci zatem Twoja www powinna się pokazać na 1 stronie wyszukiwania (Top 1-10) Google po wpisaniu określonej frazy. Pozycjonowanie strony to działania by Twoja strona www była na najwyższych pozycjach Google po wpisaniu określonej , strategicznej frazy w pasek wyszukiwania Twoja www ma być w Top 1.


Co to jest fraza?

Fraza do pozycjonowania to niekoniecznie jedno słowo, kilka wyrazów np. „pozycjonowanie stron www” jest frazą lub „prawo jazdy Warszawa” jest frazą. Ja mam swój biznes Ty swój zatem to Ty dobrze wiesz jakie frazy wybrać do pozycjonowania by wzrosła sprzedaż usług czy towarów. A jeśli nie wiesz to zapytaj swoje otoczenie, krewnych co wpisali by w Google szukając Twoich towarów czy usług.


Ile potrwa pozycjonowanie nowej strony?

Jeśli Twoja strona jest nowa w sensie kupiłeś dopiero domenę pozycjonowanie w moim wydaniu może trwać 2-6 mc. Sama widoczność nowej domeny to ok. 7 dni.


Ile potrwa pozycjonowanie strony z rocznym stażem w sieci lub starszej?

Pozycjonowanie do Top 5 w Google takiej strony po optymalizacji może zamknąć się w 4-8 tyg lub krócej. Gdy frazy są mocno konkurencyjne pozycjonowanie będzie trudniejsze i wolniejsze.


Ile potrwa pozycjonowanie strony z problemami ( przed lub po wyciągnięciu z filtra od Google)?  

Jeśli Twoja witryna została zaatakowana przez hakera np. nadpisywanie linków bądź dostała filtr od Google za nie tematyczne linki pozycjonowanie może trwać 3-6mc lub dłużej.


Czy oferowane pozycjonowanie stron to abonament? Czy klient płaci co jeden miesiąc?  

Nie. Klient płaci za pozycję fraz w Top 1-5 i 6-10. Pozostałe pozycje są nie płatne. Jeśli fraza/y utrzymują się w Top 1-10 przez np. 12mc to jest to swoisty abonament i tylko na takiej zasadzie można ocenić , że to płatność za pozycjonowanie „abonamentowa”.


Czy jest możliwość negocjacji cen pozycjonowania stron?  

Istnieje taka możliwość wszystko zależy od ilości fraz, długości obecności strony www w sieci, stopnia trudności fraz do pozycjonowania


Co to jest opcja Stała opieka pozycjonowania stron?  

Jest to opcja polecana dla fraz o wysokiej konkurencji. Pozycjonowanie w tej opcji jest zupełnie bezpieczne i zgodne z zasadami Google. W tej opcji jest nieustanna dbałość o stronę klienta ( moje codzienne wizyty ). Aktualizacja pluginów zainstalowanych przeze mnie. Natychmiastowe powiadomienie gdy strona ma problem z czymkolwiek.  Płatność jest podzielona na 3 etapy. 1. Optymalizacja, płatność za ” połowę drogi „, i płatność co miesięczna pod warunkiem, że frazy są na płatnych pozycjach. Więcej o tym po wymianie e-mail lub telefonicznie 501-566-488.


Co to jest Płatność za połowę drogi 1/2?  

Jest to płatność gdy Twoja zadana fraza podniesie się w górę na pozycjach o 50% z dnia startu pozycjonowania. Jest to płatność jednorazowa za tą pracę która została zrobiona której wynikiem jest wzrost pozycji. Przykład: dzień startu pozycjonowania fraza jest w Top 56, połowa drogi dla tej frazy to pozycja Top 28. Więcej o tym po wymianie e-mail lub telefonicznie 501-566-488.


Nie pytaj o pozycjonowanie strony pisząc ” moja www jest prawie gotowa czy będzie zupełnie gotowa za 2-3 dni ” gdyż ja analizuje pod kątem pozycjonowania stabilne strony czyli ukończone. Zwróć się do mnie wtedy, gdy strona www będzie zupełnie gotowa i opublikowana.