Przejdź do treści

seo pozycjonowanie stron info

Informacje dla klienta

SEO Serwis pracuje bezpiecznymi metodami. Umowa na pozycjonowanie strony w Google, posiadam wzór umowy na pozycjonowanie w Google możesz go zobaczyć po wymianie wiadomości e-mail. Nie wystawiam F/V! Jeśli strona pozycjonowana jest równolegle przez kogoś innego nie gwarantuje dotarcia do Top 5 w Google. Jeśli miałeś w przeszłości problemy z filtrem nałożonym przez Google lub inne kłopoty tego typu powiadom mnie o tym. Pracuje na innych zasadach niż np. Copywriter, nie "uprawiam plantacji linków".


To co potrzebuję by zacząć pozycjonowanie

Potrzebne: – fraza / y kluczowa… ( przemyślana tak byś nie zmieni jej po tygodniu.) – dostęp do serwera – dostęp do panelu administracyjnego ( jeśli jest ) czyli adres hosta, login, hasło. Pozycjonowanie w Google i Bing. Czas 7-8 tygodni ( jeśli wybrana fraza ma do czynienia z silną walką konkurencji aby osiągnąć szczyt Top 5 w Google czas dojścia szacuje się indywidualnie. )

Gdy Twoje pytanie jest nietypowe, gdy na CENNIK, czy też na podstronie FAQ nie znalazłeś wyjaśnienia lub coś nie jest do końca jasne dla Ciebie pisz… chętnie odpowiem.

pozycjonowanie google com img