Pozycjonowanie i optymalizacja stron www zrób to sam

blog pozycjonowanie stron

Jesteś na blogu o mojej pasji którą jest pozycjonowanie stron w Google. Znajdziesz tu wiele ciekawostek i porad w temacie optymalizacji i pozycjonowania stron. Zachęcam do aktywności na moim blogu bo przyznaję się, że nie jestem alfą i omegą. Pozycjonowanie w Google to mój konik więc poświęcam temu zagadnieniu sporą część wolnego czasu. Traktuję swoją pasję jak swoistą grę logiczną z wyszukiwarką Google.

Zajmuję się pozycjonowanie stron od 2013r. Jestem freelancerem pracuję kiedy jest taka potrzeba czyli elastycznie. Współpracuje z właścicielami domen, sklepów, stron , a nie z pośrednikami. Nie wystawiam F/V bo nie jestem płatnikiem VAT. Jeśli oczekujesz dobrych efektów w pozycjonowaniu strony w Google jesteś na blogu z którego dowiesz się wielu wskazówek pomocnych w pozycjonowaniu stron. Jeżeli nie masz na to czasu zapytaj o pozycjonowanie strony.

BLOG SEO start:

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z uzyskaniem wysokiego rankingu, lub jeśli straciłeś je po którejkolwiek z aktualizacji Google,  warto dokładnie przeczytać ten wpis i wiele innych .


1. Jeśli czujesz, podejrzewasz, jesteś pewien, że Twoje frazy / słowa kluczowe są zbyt konkurencyjne zmodyfikuj je tworząc,a raczej dodając do nich słowo, działa to tak że "na garbie" frazy z długim ogonem z czasem dotrzesz z frazą konkurencyjną do wysokiej pozycji.


2. Buduj powoli systematycznie ilość linków prowadzących z innych www do Twojej. Czasy seo automatów mijają, sztuczny ruch na stronie, nagły przyrost linków prowadzących wzbudzi podejrzenie Google, nie zyskasz, a stracisz. Jeśli potrafisz dodawaj max. 5 linków dziennie.


 Jak powinny wyglądać linki prowadzące umieszczane w sieci?

3. 25% Twoich zakotwiczonych tekstów powinno zawierać adres URL witryny lub nawet składać się tylko z adresu.


4. 25% Twoich zakotwiczonych tekstów powinno zawierać nazwę marki lub nazwy domeny witryny.


5. 25% Twoich zakotwiczonych tekstów powinno zawierać słowa kluczowe.


6. 25% Twoich zakotwiczonych tekstów powinno zawierać synonimy słów kluczowych. 20% linków zew. powinno wskazywać na podstrony, a nie na domenę główną!


80% linków powinno wskazywać na stronę główną, a 20% – na podstrony witryny. Zasada ta jest szczególnie ważna w przypadku dużych witryn z wieloma zakładkami. Z badań wynika, że strony, które mają linki zwrotne wskazujące na wszystkie strony domeny, mają znacznie lepsze pozycje w Google, niż te, które mają wszystkie wsteczne linki wskazując tylko na stronę główną!


 

Dodaj komentarz

Restricted HTML

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy stron internetowych i adresy e-mail zamieniają się automatycznie w łącza.
CAPTCHA STOP spam wielkość liter bez znaczenia CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Bezpieczne pozycjonowanie

seo

SEO Serwis zapewnia i gwarantuje bezpieczne pozycjonowanie stron.

bezpieczne pozycjonowanie

WIĘCEJ

 

Głęboka optymalizacja

seo

SEO Serwis wykonuje głęboką, skuteczną optymalizację stron www.

Głęboka optymalizacja

WIĘCEJ

Płatność za pozycję

seo

SEO Serwis stosuje tylko płatność za pozycję strony www Top 1-10.

Płatność za pozycję

WIĘCEJ