Przejdź do treści

blog pozycjonowanie stron

Jesteś na blogu o mojej pasji którą jest pozycjonowanie stron w Google. Znajdziesz tu wiele ciekawostek i porad w temacie optymalizacji i pozycjonowania stron. Zachęcam do aktywności na moim blogu bo przyznaję się, że nie jestem alfą i omegą. Pozycjonowanie w Google to mój konik więc poświęcam temu zagadnieniu sporą część wolnego czasu. Traktuję swoją pasję jak swoistą grę logiczną z wyszukiwarką Google.

Zajmuję się pozycjonowanie stron od 2013r. Jestem freelancerem pracuję kiedy jest taka potrzeba czyli elastycznie. Współpracuje z właścicielami domen, sklepów, stron , a nie z pośrednikami. Nie wystawiam F/V bo nie jestem płatnikiem VAT. Jeśli oczekujesz dobrych efektów w pozycjonowaniu strony w Google jesteś na blogu z którego dowiesz się wielu wskazówek pomocnych w pozycjonowaniu stron. Jeżeli nie masz na to czasu zapytaj o pozycjonowanie strony.

BLOG SEO start:

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z uzyskaniem wysokiego rankingu, lub jeśli straciłeś je po którejkolwiek z aktualizacji Google,  warto dokładnie przeczytać ten wpis i wiele innych .


1. Jeśli czujesz, podejrzewasz, jesteś pewien, że Twoje frazy / słowa kluczowe są zbyt konkurencyjne zmodyfikuj je tworząc,a raczej dodając do nich słowo, działa to tak że "na garbie" frazy z długim ogonem z czasem dotrzesz z frazą konkurencyjną do wysokiej pozycji.


2. Buduj powoli systematycznie ilość linków prowadzących z innych www do Twojej. Czasy seo automatów mijają, sztuczny ruch na stronie, nagły przyrost linków prowadzących wzbudzi podejrzenie Google, nie zyskasz, a stracisz. Jeśli potrafisz dodawaj max. 5 linków dziennie.


 Jak powinny wyglądać linki prowadzące umieszczane w sieci?

3. 25% Twoich zakotwiczonych tekstów powinno zawierać adres URL witryny lub nawet składać się tylko z adresu.


4. 25% Twoich zakotwiczonych tekstów powinno zawierać nazwę marki lub nazwy domeny witryny.


5. 25% Twoich zakotwiczonych tekstów powinno zawierać słowa kluczowe.


6. 25% Twoich zakotwiczonych tekstów powinno zawierać synonimy słów kluczowych. 20% linków zew. powinno wskazywać na podstrony, a nie na domenę główną!


80% linków powinno wskazywać na stronę główną, a 20% – na podstrony witryny. Zasada ta jest szczególnie ważna w przypadku dużych witryn z wieloma zakładkami. Z badań wynika, że strony, które mają linki zwrotne wskazujące na wszystkie strony domeny, mają znacznie lepsze pozycje w Google, niż te, które mają wszystkie wsteczne linki wskazując tylko na stronę główną!


 

Zamierzasz samemu spróbować zmierzyć się z pozycjonowaniem stron www?. Znajdziesz tu wiele ciekawostek i porad w temacie optymalizacji i pozycjonowania stron.

Dodaj komentarz

Ograniczony HTML

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy stron internetowych i adresy e-mail zamieniają się automatycznie w łącza.
CAPTCHA
STOP spam wielkość liter bez znaczenia
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
fivestar
Średnia głosów (1 liczba głosów)