Przejdź do treści

blog pozycjonowanie stron

Jeżeli Twoja strona www jest już w sieci, ( załadowałeś pliki, katalogi strony na serwer ) dodałeś wg. uznania meta tagi patrz tutaj  pora dodać ją do popularnych wyszukiwarek i katalogów internetowych. To kolejny etap w pozycjonowaniu strony.

Dodanie www do indeksu Google

Dodanie www do indeksu Bing

Możesz dodać stronę do innych katalogów ale licz się z ryzykiem przykrych tego konsekwencji jak otrzymanie filtra od Google za nietematyczne linki prowadzące do Twojej witryny.  Na przykładowo 10 katalogów stron ten jeden będzie winowajcą. Jest to obszerny temat nie będę w niego wnikał ja sam padłem kiedyś ofiarą takiego niefortunnego dodania pewnej mojej strony co nauczyło mnie by dodawać witryny jedynie do wyżej podanych pozycji gdzie ryzyko kłopotów nie istnieje.


Pamiętaj po dodaniu strony do Google, Bing, itp nie spodziewaj się jej zobaczyć za 1-2 dni w wyszukiwarce ! Trwa to mniej więcej 1 tydzień lub krócej.


Istnieje komenda do sprawdzenia czy www jest prawidłowo indeksowana w Google:

site:twojastrona.pl

Wpisujesz ją w pasek URL i Google jeśli wszystko jest ok pokarze wyniki tylko Twojej strony, zakładek, kategorii, tagów itd.


 

Dodaj komentarz

Ograniczony HTML

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy stron internetowych i adresy e-mail zamieniają się automatycznie w łącza.
CAPTCHA
STOP spam wielkość liter bez znaczenia
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.