O mnie

Moja praca i pasja. Pozycjonowanie w Google to dla mnie pasjonująca gra… jak partia szachów z tą popularną wyszukiwarką. Śledzę na bieżąco krajowe i zagraniczne artykuły na ten temat by mieć aktualną wiedzę, by być skutecznym w tym co robię. Metody które stosuje są w pełni bezpieczne dla domeny. W treści umowy na pozycjonowanie strony jest ujęty punkt odnośnie nie zaszkodzenia domenie z mojej strony.

Jak zetknąłem się z pozycjonowaniem?

Jestem freelancerem w tej branży od 5 lat, zająłem się tym gdy zaistniała potrzeba pozycjonowania moich witryn oferujących grafikę reklamową. Postanowiłem zrobić to sam i udało mi się to z powodzeniem. Cała moja wiedza o pozycjonowaniu pochodzi z Google. Z czasem zrezygnowałem z tworzenia grafiki i poświęciłem się wyłącznie pozycjonowaniu stron. Obróbka, tworzenie grafiki przydaje mi się jednak gdy projektuje stronę internetową.

Godz. pracy:

Pracuje 7 dni w tygodniu. (latem niekoniecznie) Pracuje również w godz. nocnych. Można dzwonić w godz. 8oo – 20oo Freelancer @seopst Internet Tele: +48 501 566 488

Jeśli masz pytania chętnie odpowiemy za pośrednictwem poczty e-mail. UWAGA! Nie stosuje ” czarnych ” techniki pozycjonowania stron ! Twoja strona www nie otrzyma filtra od Google! W przeciwieństwie do nieuczciwych metod pozycjonowania w Google, tutaj można mieć pewność, że moje pozycjonowanie będzie zawsze akceptowane przez wyszukiwarki, a ich stosowanie nie usuwa strony z rankingu wyszukiwania.

pozycjonowanie-stron-top3