google-pozycjonowanie
Artykuły o optymalizacji stron www

Optymalizacja www zalecenia

Jeśli chodzi o strony Twojej witryny, dostosuj wszystkie segmenty z których zbudowana jest typowa strona www ( Top / content / footer ) pod kątem wyszukiwarek i odwiedzających. Pamiętaj, że optymalizacja strony internetowej ma na celu ułatwienie jej czytania w wyszukiwarce. Termin UX, czyli User Experience, to zbudowanie pozytywnych doświadczeń użytkowników, korzystających ze strony internetowej. Nie do końca chodzi tu o efektowny baner który wpada w oko, raczej chodzi o te pozytywne doświadczenia wynikające z intuicyjnej nawigacji po stronie, podawanie “na tacy” tego co szuka odwiedzający.

• Upewnij się, że masz tylko jeden H1 (tag nagłówka) na stronie, zawierający nagłówek i główne słowa kluczowe dla strony. Jeśli istnieje domyślny nagłówek, nie dodawaj kolejnego, ponieważ może to wprowadzać w błąd wyszukiwarki. Unikaj podwójnych czy potrójnych H1 na www.

• Spraw, aby Twoje meta tytuły były interesujące, jasne i opisowe, aby ludzie rzeczywiście chcieli odwiedzić Twoją stronę. Wyróżnij kluczowe informacje w max. 60 znakach.

• Zachowaj opis meta poniżej 160 znaków i umieść docelowe słowa kluczowe blisko początku. Upewnij się, że jest to interesujące również dla ludzi!

• Staraj się używać opisowych adresów URL, które są stosunkowo krótkie i zawierają słowo kluczowe lub frazę. Adresy URL, takie jak home, o-mnie, nie udostępniają wielu informacji wyszukiwarkom.

• Napisz opisowe tagi alternatywne (alt) dla każdego obrazu, ponieważ ludzie coraz częściej szukają zdjęć Google i chcesz przecież, aby Twoje zdjęcia pojawiały się w wynikach.

pozycjonowanie-stron-w-google-post-top
Optymalizacja www zalecenia
5 (100%) 1 Uznania
SeoPst
Freelancer S.E.O w branży od 2014r. Obecnie pozycjonuję ponad 40 stron www. Strona internetowa jest tak dobra jak jej pozycja w Google.