Polityka prywatności

Administrator przetwarza dane osobowe osób goszczących na tej stronie www w celach tylko i wyłącznie sporządzenia i wysłania na e-mail umowy na pozycjonowanie fraz po uprzednim, pierwszym kontakcie e-mail ze strony klienta.

RODO Treść dokumentu znajdziesz na stronie:

ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679

W momencie kontaktu z Twojej strony za pomocą formularza kontaktowego lub wysłania e-maila Twoja wiadomość trafi na moją skrzynkę pocztową, którą administruje. Gromadzenie adresów e-mail potencjalnego i stałego klienta jest ogólnie praktykowane i jeśli nie życzysz sobie tego poproś o usunięcie korespondencji e-mail. Dzwoniąc do mnie w historii połączeń mojego telefonu będzie widniał Twój numer którego NIE zapisuje.

Publikując opinie na podstronie “Opinie” zostawiasz pewne dane osobowe: imię, e-mail, strona www. Podanie tych danych jest dobrowolne lecz ich brak skutkuje brakiem zamieszczenia opinii. Dane te zostaną zapamiętane w plikach cookie przeglądarki i wygasają po roku. Dane te nie są w żaden sposób przetwarzane przez administratora poza potrzebą akceptacji tejże opinii.

Warunki korzystania

Bezpieczne pozycjonowanie

bezpieczne pozycjonowanie

SEO Serwis zapewnia i gwarantuje bezpieczne pozycjonowanie stron.

Głęboka optymalizacja

Głęboka optymalizacja

SEO Serwis wykonuje głęboką, skuteczną optymalizację stron www.

Płatność za pozycję

Płatność za pozycję

SEO Serwis stosuje tylko płatność za pozycję strony www Top 1-10.