Przejdź do treści

seo pozycjonowanie stron www

Prawidłowo optymalizowane strony www

Zapewne spotkałeś już stronę www która zajmowała bardzo wysoką pozycję w Google ale jej design nie zrobił na Tobie wielkiego wrażenia choć nie możesz jej także zarzucić szpetoty? Taka witryna powstała z myślą o SEO , a nie jak większość z myślą o efekciarstwie! Taka strona www powstała od początku w zgodzie z SEO lub też została poprawiona, zoptymalizowana przez pozycjonera któremu to zlecono. Właśnie tym się zajmuję. Optymalizuje gotowe strony lub projektuje je od zera. Świadczę usługi klientom zainteresowanym podniesieniem pozycji swoich witryn w wyszukiwarce Google.


Projektowanie stron internetowych przez fachowca S.E.O zapewnia dobry start strony od początku publikacji w sieci. Taka strona ma przewagę nad tą która wykonał ten co o S.E.O ma znikomą wiedzę. Załóżmy, że ja i ktoś bez znajomości S.E.O robimy stronę www na tym samym silniku, o tym samym motywie słowem identyczna stronę o tej samej treści. Podczas projektowania pewne moduły, dodatki itp należy jakoś nazwać ( nie są widoczne na stronie ), co się wówczas dzieje?

Ja nazywam je tak by pracowały dla domeny, ten drugi naz ywa je jakkolwiek bez znaczenia i choćby tylko na tym polu przegrywa w pozycjonowaniu z moją wersją www. To tylko jeden z kilku przykładów które mogą zaistnieć przy budowie strony www. Doradź się jeszcze przed zakupem domeny! Czy domena jankowaski.pl jest ok? Odpowiedź brzmi raczej nie. Doradź się przed zakupem hostingu. Uważaj na promocje gdyż po 1 roku będziesz płacił 2, 3x więcej niż w standardzie. ( również dotyczy domeny ) Projektuje ” przeciętne ” strony www jeśli chodzi o design ale nieprzeciętne jeśli chodzi o „szkielet” S.E.O

Pomyśl o tym…co ci po najeżonej wizualnie stronie www która ma błędy S.E.O i nigdy nie dotrze na pierwszą stronę wyszukiwań Google? Po co ci strona z „bajerami” przyciągającymi wzrok ( och, ach ) która jest w Top 30-100 Google? Po co ci strona internetowa z ciężkimi Top banerami często publikowanymi w formacie .png zamiast .jpg? Po co ci strona   internetowa z Pop-Upami które Google traktuje jak intruzy? Dlaczego chcesz mieć stronę której pliki .js maja w sumie 1800kb podczas gdy cała strona powinna mieć 500kb? Gdy ja robię stronę www, tworze tą stronę od zera pod wybrane, kluczowe frazy które mi podajesz! To znacząca różnica na korzyść jej przyszłego pozycjonowania w Google.