Nowinki SEO

nowinki seo Artykuły autorstwa SeoPst skupiające tematy optymalizacji stron internetowych i pozycjonowania w wyszukiwarkach. Ciekawostki i nowinki z branży SEO.

Usuwanie infekcji z serwera

Pomoc dla strony internetowej

Oferuje pomoc dla strony internetowej w razie wystąpienia problemów typu:

infekcja czyli wirusy na stronie www, skanowanie i usuwanie z serwera, utrata certyfikatu SSL, instalacja certyfikatu SSL, awaria strony, itp. Instaluje wtyczki, pluginy, przekierowania rozwiązuje problemy z pocztą e-mail. Przyspieszam renderowanie strony. Obsługuje silniki stron www: WordPress, Joomla, Drupal, inne. 7 lat doświadczenia.

Optymalizacja stron www

Głęboka optymalizacja strony

"Wkładam" Twoją stronę internetową w „imadło Optymalizacji” i zaciskam jego szczęki tak by się skurczyła, ale skurczyła dla robotów Google, a pozostała bez zmian dla oka ludzkiego. „Reguluje ” strony www…bo wymagają regulacji po grafikach, programistach webmasterach na których konta trafiło wynagrodzenie za postawienie www. Oni zwykle zrobili to dla Twojego oka. NIE dla oka robota wyszukiwarek.


 

Etapy pozycjonowania strony warto przeczytać

Etapy pozycjonowania strony www

 

1. ETAP ” WSTĘP „ po otrzymaniu wymaganych loginów i haseł do FTP i paneli admin stron opartych o jakiś silnik www zaczynam swoją pracę. Jeśli www nie jest zoptymalizowana co często ma miejsce muszę to zrobić gdyż nie ma takiej opcji, że strona bez optymalizacji dobrze się pozycjonuje w Google. Najlepszym dowodem na to, że strona nie jest zoptymalizowana jest fakt, że www od 12mc w sieci nadal jest bardzo daleko w wynikach wyszukiwania.

 

Subskrybuj Nowinki SEO

Bezpieczne pozycjonowanie

seo

SEO Serwis zapewnia i gwarantuje bezpieczne pozycjonowanie stron.

bezpieczne pozycjonowanie

WIĘCEJ

 

Głęboka optymalizacja

seo

SEO Serwis wykonuje głęboką, skuteczną optymalizację stron www.

Głęboka optymalizacja

WIĘCEJ

Płatność za pozycję

seo

SEO Serwis stosuje tylko płatność za pozycję strony www Top 1-10.

Płatność za pozycję

WIĘCEJ