google-pozycjonowanie-3
Informacje dla klienta

Umowa

Zdaje sobie sprawę z faktu, że słowo “umowa” u jednych wzbudzi niechęć u innych coś akceptowalnego, nawet wymaganego przy tego typu usłudze.

Moja umowa chroni i Ciebie i mnie. Dlaczego ma mnie chronić? Pozycjonowałem stronę hodowli psów, włożyłem w to jak zwykle całą wiedzę i wszystkie moje działania które są sprawdzone i czasochłonne. Po 2 mc. pobytu zadanych fraz w Top 1-5 czyli dwóch cyklach płatności właściciel strony oświadczył beztrosko, że nie będzie mi płacił bo sprzedał już wszystkie psy. To były czasy gdy pozycjonowałem strony bez umowy, a ten przypadek mnie z tego wyleczył.

Posiadam wzór umowy na pozycjonowanie strony w pliku PDF

Możesz go zobaczyć po wymianie wiadomości e-mail. Wzór umowy wysyłam klientowi który jest zainteresowany pozycjonowaniem strony www. Na pozycjonowanie w opcji jednorazowej umowa nie jest wymagana. Jeśli w tej opcji klient jej jednak oczekuje naturalnie redaguje umowę pod tą opcję i wysyłam. Wstępna umowa jest zawsze bez danych osobowych.

pozycjonowanie-stron-w-google-post-top
Umowa
OCEŃ
SeoPst
Freelancer S.E.O w branży od 2014r. Obecnie pozycjonuję ponad 40 stron www. Strona internetowa jest tak dobra jak jej pozycja w Google.